סאבים מוגברים – למה זה טוב?

אם גם אתם חובבי מסיבות נלהבים, בוודאי תשמחו לדעת על המילה האחרונה בעולם הסאונד: סאבים מוגברים. או – רמקולים מוגברים. היתרון בסאב מוגבר הוא שכל רמקול הוא בעל מגבר פנימי, שבאמצעותו ניתן לכוון את עוצמת הווליום בכל רמקול בנפרד. ב"דור הקודם" של עולם ההגברה, השליטה על עוצמת הווליום הייתה מרוכזת, ולכן לא ניתן היה 'לשחק' עם העוצמה של כל רמקול בנפרד. החידוש בסאבים המוגברים הוא שניתן להניח כל רמקול באזור אחר ולכוון את העוצמה לפי הצורך, כמו לדוגמא במסיבה – בה ניתן להגביר את עוצמת הווליום באזור הריקודים ולהנמיך אותה באזור הישיבה.

העובדה הזו הופכת מקומות בילוי כמו פאבים, מועדונים או אפילו אולמות אירועים – למקומות בהם ניתן לקיים שיחות באזור הישיבה, והעוצמה לא מקיפה את כל האולם. המוצר מוכיח את עצמו בכל אירוע ומסיבה, והיום כמעט כל מי שמתעסק עם סאונד ירכוש את הסאבים המוגברים.

איזה רמקול מוגבר כדאי לקנות?

האפשרויות בשוק הסאונד הן רבות ומגוונות מאוד. יש רמקולים מוגברים פשוטים יותר ויש משוכללים או יוקרתיים יותר. בנוסף יש גם אפשרות לקנות רמקולים מוגברים מיד שנייה. אך האם זה כדאי? כיום באינטרנט קיימים מגוון אתרי יד שנייה שבהם ניתן למצוא רמקולים מוגברים למכירה. אך קנייה כזו לא תמיד מומלצת. מי שלא מגיע מהתחום ואין לו היכרות טובה מאוד עם עולם ההגברה יתקשה מאוד לאמוד את טיב איכותו של המוצר שהוא קונה, וגם אם יש לו מושג בתחום – הוא יתקשה מאוד לדעת בדיוק כמה זמן היה המוצר בשימוש, האם הוא עבר פגיעה או תיקון כלשהו ועוד.

ברכישת רמקול מוגבר חדש מחנות, לעומת זאת, תוכלו כקונים לקבל אחריות על המוצר ולהתייעץ עם מוכר אמין על טיבו של המוצר, יתרונותיו וחסרונותיו, וכן לקבל ייעוץ על דגם מתאים לסוג האירוע אותו אתם מקיימים או סוג המקום שבו יוצבו הרמקולים.

מומלץ להגיע לחנות מקצועים, כמו מיוזיקול, כשבידכם הפרטים הללו: המוכר יוכל להעניק לכם ייעוץ יותר מדוייק לצורך שלכם, ועל הדרך גם תחסכו זמן יקר.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

שלט מחזיר אור יציאה

שלט מחזיר אור יציאה

היום ניתן למצוא בכל בית עסק, בכל קופת חולים, בכל חברה ובכל מקום ציבורי- שלט מחזיר אור יציאה. מדובר על שלט חובה, היות והוא מאפשר

קרא עוד »
דבק לכריכת ספרים

דבק לכריכת ספרים

דבק לכריכת ספרים צריך להיות מתאים וברמה איכותית כדי להנות מהדבקה יעילה לספרים שלכם למשך שנים רבות. אז איזה דבק מתאים לכריכת ספרים ומדוע חשוב

קרא עוד »