רוב בני האדם יודעים איך לנהל את הכסף שלהם בצורה חכמה. לא תמיד כולם עושים זאת כמו שצריך. לכן, חשוב לבדוק האם יש לכם המפוזרים בכל מידי אגודות וחברות ביטוח. רוצים לדעת עוד, קראו מאמר זה.

למה כל אחד חייב להריץ את הר הביטוח |

הר ביטוח ,הוא כמעין יוזמה של המדינה שבאה לעזור לכלל האוכלוסייה כדי להתמודד עם הכספים האבודים שלכם. לא תמיד הדבר הוא קל, ויש לשים לב טוב לגבי כל עבודה שעבדתם בה בעברכם, אולי יש אצלה כסף השייך לכם.

ניהול פיננסי מקצועי |

ניהול פיננסי יעיל, הוא חיוני להישרדות ולצמיחה של עסקים. הדבר כולל תכנון, ארגון, שליטה ובקרה על המשאבים הכספיים שלכם,
זאת על מנת להשיג את היעדים העסקיים שלכם.

ניהול פיננסי טוב, יעזור לעסק שלכם לעשות שימוש יעיל במשאבים, למלא התחייבויות כלפי בעלי העניין שלכם, להשיג יתרון תחרותי ולהיערך ליציבות פיננסית ארוכת טווח.

איך להתנהל עם כספים בצורה נכונה? |

סוכן ביטוח פנסיוני המסייע בניהול פיננסי, צריך להיות חלק בתהליכים המרכזיים בתוך העסק שלכם. באופן כללי, כל נושא הכספים אמור להיות מופקד בידי אדם אחד או יותר, כך שתדעו למי לפנות במקרה ותצוץ לכם בעיה בהמשך.

איפה כספי הביטוח שלי? |

אנשים תמיד שואלים את עצמם איפה הכספים שהרוויחו במקום עבודה זה או במקום עבודה אחר. לא תמיד אנשים יודעים היכן נמצא הכסף שלהם ולכן, חשוב לבדוק את הדברים האלה כמה שיותר מוקדם.

ישנן תוכניות ממשלתיות כמו "הר הכסף" שבאות כדי לעזור לאזרח הפשוט להגיע אל הכספים האבודים שלו. כך, הוא יוכל לקבל את הכספים שנעלמו לו בעבר בכל מיני מוקדים בחיים.