היתרונות של חלונות שחורים הם רבים – אתם גם נהנים מהגנה מפני השמש היוקדת ומהורדת של הטמפרטורה ברכב ואתם גם מעניקים לרכב שלכם מראה יוקרתי יותר תוך שמירה על הפרטיות של אלו הנמצאים בתוכו. לצד היתרונות העצומים חשוב להקפיד על הכנת רכב עם חלונות שחורים לקראת הטסט השנתי. 

טסט עם חלונות כהים 

אם אתם שואלים את עצמכם האם אפשר לעבור טסט עם חלונות שחורים ברכב הרי שהתשובה היא שבהחלט אפשר ואין שום סיבה שלא תעברו את הטסט, כל עוד אתם מקפידים על כמה דברים חשובים. 

שימו לב שההשחרה אפשרית רק בחלונות האחוריים של הרכב ולכן אם ברכבכם יש השחרה בחלונות הקדמיים או בשמשה האחורית או הקדמית דאגו להסיר לפני הטסט את ההשחרה באזורים אלו – אחרת אתם לא תוכלו לעבור את הטסט. 

חלונות קדמיים מושחרים – אפשרי?

שימו לב שיש אפשרות כן להשחיר את החלונות הקדמיים ולעבור את הטסט במידה וברכב יש מראות שהן תקינות בשני הצדדים של הרכב וגם מראה שנקראת מראת תשקיף המאפשרת לראות בצורה פנורמית את ההתרחשות אל מחוץ לרכב. 

קרני השמש ברכב עם חלונות מושחרים 

ברכב שחלונותיו עבור השחרה אתם נהנים מעצירה משמעותית של רמות הקרינה של השמש וכך אתם גם מגינים על העור שלכם מפני נזקים, גם נהנים מחוויית נסיעה פחות מעייפה ונעימה, וגם משווים לרכב שלכם מראה אקסקלוסיבי. 

אם תקפידו על כל ההנחיות תוכלו לעבור בשלום את הטסט במכוני הרישוי, אבל חשוב מאוד לוודא שהחלונות מושחרים בצורה תקינה. אם עברתם את הטסט בשנה שעברה זה לא בהכרח אומר שגם השנה תעברו ושווה לבדוק שוב את הרכב לקראת הטסט.

אולי יעניין אותך גם מחיר השחרת חלונות לרכב