כיום ישנם לא מעט אנשים שחוששים מאוד מחשיפה לקרינה סלולרית. הדעה הרווחת היא שחשיפה ממושכת לקרינה בכמות גבוהה עלולה לפתח מחלות קשות אצל הנחשפים אליה, לכן ישנם אנשים רבים אשר בודקים את אזור המגורים מבחינת רמת הקרינה בו טרם רכישת או השכרת דירה באזור. איך ניתן לבדוק אתם שואלים? כיום יש לא מעט מכשירים מתקדמים אשר יכולים לקלוט את גלי הקרינה ולמדוד את עוצמתם. בעזרת מכשירים אלה ניתן לדעת האם כמות הקרינה באזור גבוהה ואכן קיים סיכוי שאף מסכנת את בריאותם של הגרים באזור, או שמא הקרינה ברמה נמוכה במיוחד ומותרת על פי התקן הישראלי ללא חשש להתפתחותן של מגוון מחלות בקרב הגרים בסביבה.

 

מד קרינה ביתי יאפשר לכם למדוד את הקרינה בכל חדרי הבית

עיריות רבות בכל רחבי הארץ מקפידות לערוך בדיקות קבועות לכל האנטנות וקווי החשמל במתח גבוהה מידי תקופה במטרה לוודא כי הם לא פולטים כמות גבוהה מידי של קרינה העוברת את הכמות המותרת בחוק. מעבר לבדיקות של העירייה מידי תקופה חשוב לדעת כי כיום ישנם גם מכשירי בדיקת קרינה ביתיים שיוכלו לשרת אתכם בכל זמן שתרצו. אנשים רבים כיום בוחרים לרכוש מכשירי מדידת קרינה ביתיים בעזרתם הם יכולים למדוד בכל רגע נתון הוא בכל חלל בדירתם את כמות הקרינה. היתרון הגדול של מכשירי מדידת הקרינה הביתיים הוא העובדה כי בעזרתם תוכלו למדוד את כמות הקרינה בכל חדר בדירה בשונה מהמדידה שמבצעת העירייה אשר מעודדת את האזור כולו.

 

בחרו נכון מד קרינה ביתי ומקצועי

לכן במידה ואתם רוצים להיות שקטים ובטוחים שכמות הקרינה בדירתכם אינה גבוהה מידי, חשוב לדעת לבחור נכון מכשיר מדידת קרינה ביתי ומקצועי שיתן לכם תוצאות אמינות ומדויקות ככל הניתן.