עברו שנים רבות מאז ראינו את מחזיקי המפתחות השקופים ובתוכם תמונה של המשפחה, הילדים או האהובים שלנו. מאז דברים השתנו, הקדמה והטכנולוגיה הביאו עימן דרכים רבות ומיוחדות לשמור את התמונות החשובות לנו אך עדיין מחזיקי המפתחות הינם דרך מיוחדת ומקורית אך כיום הם מעט שונים. 

מחזיקי המפתחות הישנים

תמונה במחזיק המפתחות הינה דרך מקסימה להיזכר במי שאנו אוהבים במהלך היום. בנוסף, זאת גם אחת הדרכים היעילות להראות לעולם ולסביבה שלנו תמונות של היקרים לנו מבלי להתחיל ולחפש אחר תמונה רלוונטית במכשיר הטלפון שלנו. אך בשנים האחרונות נראה כי חל שינוי של ממש בצורת מחזיק המפתחות ובדוגמה שלו. 

דרך מיוחדת אשר פותחה בשנים האחרונות הינה הדפסה בתלת מימד. בדרך זאת ניתן לקחת כל רעיון העובר בראשכם ולהפוך אותו למציאות. אחת הדוגמאות המפורסמות אותה תוכלו למצוא אצלנו ב"מימד הרביעי" הינה מחזיק מפתחות עם תמונה בצורת ירח.  אין ספק כי זהו אחד ממחזיקי המפתחות המקוריים והיפים ביותר שניתן לראות כיוון שבנוסף לצורתו הייחודית הוא גם מדליק אור לבן ובעל מרקם מיוחד המאפשר לו להיראות בדיוק כמו הירח המאיר עלינו מלמעלה. 

מחזיק מפתחות ירח

הטכנולוגיה החדשה הביאה לחיינו שינויים ופיתוחים רבים אשר מאפשרים לנו ליצור מגוון רחב של מוצרים חדשים שבעבר נדמו בעינינו כדמיון בלבד. מחזיק מפתחות ירח הינו דוגמא טובה בדיוק לכך. בעזרת טכנולוגיה ייחודית המאפשרת הדפסה בתלת מימד ניתן ליצור מחזיק מפתחות אשר מהווה דגם מדויק להפליא של הירח. בעזרת שילוב עם טכנולוגיות נוספות ירח זה אינו זהה רק בצורתו אלא גם באור אותו הוא מקרין החוצה. מחזיק מפתחות ירח הינו דרך יפה, יעילה ומיוחדת לשמור על התמונות של היקרים לכם קרוב לליבכם. גלו עוד רעיונות עבור מתנות עם חריטה.