השחרת חלונות לרכב תורמת מאוד לבעלי הרכב. היא מפחיתה את הטמפרטורות בימי קיץ לוהטים. הדבר חשוב במיוחד כאשר אין חניה מקורה ליד הבית, ובאופן כללי, כאשר הרכב מצוי תחת קרני השמש. כניסה לאוטו לוהט אינה נעימה, וויסות החום מקל על היושבים בו. הציפוי חוסם גם מעבר של קרני שמש UV המסוכנות לעור. הציפוי חוסך גם זמן בקירור הרכב עם המזגן, ומכאן, גם בהוצאות. רכב עם ציפוי הינו מרשים יותר ואף שומר על הפרטיות. לא ניתן להציץ לתוכו והדבר עשוי למנוע התעניינות מיותרת של גנבים.

ציפוי לייזר בתנור

מבחינים במספר סוגי ציפוי שאחד מהם הוא השחרת חלונות באמצעות לייזר והשני המקובל באמצעות מדבקות שונות. ציפוי לייזר מתאים, באופן כללי לכל סוגי המכוניות. יחד עם זאת, יש צורך לפרק את החלונות על מנת להכניס אותם לתוך תנור לייזר היוצר את הציפוי. לא כל בעל רכב מוכן שיפרקו לו את החלונות, ומשום כך, השימוש בשיטה זאת אינו נפוץ כמו בהדבקת ציפוי. בנוסף, עלותו גבוהה יותר. עלות ציפוי חלון אחד בלייזר יכולה להתחיל ב250 שקלים בעוד שעלות ציפוי במדבקה מתחילה ב100 שח  לחלון. המחירים יכולים אף לעלות ותלויים בסוגי הרכב המובאים לטיפול.

תהליך הביצוע

נהוג לצפות את השמשות האחוריות כי יש איסור מבחינת החוק לציפוי חלונות קדמיים ושמשה קדמית בגלל נושאי בטיחות. את הציפוי עושים מומחים לנושא אשר יש להם ניסיון מצטבר וידע רב מעשרות שירותים בתחום. מומלץ לפנות אליהם כדי לקבל פרטים ולהזמין שירות. את הרכב יש להביא על פי לוח הזמנים המוסכם. צריך לציין, כי משך העבודה לציפוי לייזר ארוך מאחר והתהליך כרוך בפירוק והרכבה האורכים זמן רב, יחסית. יש לקחת זאת בחשבון.

 

לעוד מידע, בקרו באתר https://www.bcw.co.il/