אצל המעבדה הפתולוגית ציטולוגית מעבדת LEM תוכלו לעבור בדיקות לזיהוי מוקדם של שלל מחלות ממאירות כמו סרטן השחלות. הבדיקות הללו יבוצעו תוך כדי שימוש במכשור האיכותי והמתקדם ביותר שקיים היום ועמידה בנהלים כמו CAP ו BVQ. לא רק זאת, אם תבחרו לפנות אל המעבדה אז יתאפשר לכם לעבור את הבדיקה תוך כדי שהיא תבוצע במהירות רבה במיוחד.

 

מכשור מתקדם לבדיקות אבחון מוקדם

הודות למכשור המתקדם שקיים אצל מעבדת LEM, כל הבדיקות שמבוצעות על ידי המעבדה מגיעות עם תוצאות מאוד מהירות ומדויקת. מדובר ביתרון גדול עבור אנשים שמעוניינים לעבור בדיקות מהסוג הזה וזאת מכיוון שבמקרים רבים התוצאות תהיינה הרות גודל.

לאור זאת יהיה נכון מצדכם לשקול בחיוב את האפשרות לעבור בדיקה אצל המעבדה וזאת אם אתם מבינים כי יהיה לכם צורך בכך כדי לברר את המצב הרפואי שלכם בצורה רצינית.

 

שנים של ניסיון במעבדה

דעו לכם כי מעבדת LEM פועלת כבר 20 שנה ולאורך כל הדרך היא שמרה על עמידה בתקנים המחמירים ביותר ושימוש במכשור הכי מתקדם שקיים היום בעולם לשם ביצוע של בדיקות אבחון מוקדם. לפיכך פנייה אל המעבדה תהיה בגדר צעד מאוד חכם ונכון מצדכם וזאת אם תרצו לקבל את התוצאות המדויקת ביותר ולדעת במדויק מה מצבכם.

תוכלו ליצור קשר עם המעבדה כדי להבין טוב יותר כיצד הדבר צפוי להתבצע וזאת על מנת שתוכלו להחליט אם תרצו לעבור בדיקה כזו או אחרת. בכל אופן, נמליץ לכם לעשות זאת בהקדם האפשרי וזאת כדי שתוכלו לקבוע לעצמכם תור לעתיד הקרוב. התועלת תוכל להיות עצומה ולאפשר לכם להיות רגועים בכל הנוגע למצב הבריאותי שלכם בכל המובנים.