מי אמר שאתם חייבים לרהט את הבית שלכם בדיוק כמו ההורים שלכם? אם אתם מתגוררים בדירה קטנה, כל ניסיון לרהט אותה בצורה סטנדרטית עתיד להסתיים בדירה צפופה, מבולגנת ועמוסה. בהעדר חשיבה יצירתית ותעוזה, לא תמצאו את הדרך לשלב בתוך דירה קטנה ספת סלון נוחה, שולחן סלון, כוננית ספרים, מזנון, פינת עבודה, פינת אוכל, דלפק ומרווח תנועה. מעצבי הפנים שמו לב לבעיה והחלו מפתחים רעיונות חדשים שהולידו פתרונות ריהוט מוצלחים במיוחד לדירות קטנות. 

מה זה בכלל מיטת ארון?

אם חדר השינה שלכם קטן או שאתם מתגוררים בדירת חדר קטנה בה ישנו חלל אחד שמשמש גם חדר שינה, גם מטבח וגם סלון – הגעתם למקום הנכון. אחד הרעיונות המוצלחים ביותר לריהוט של חדרי שינה קטנים הוא מיטת ארון מתקפלת. זוהי מיטה שחוסכת לכם הרבה מקום. במהלך היום המיטה מתקפלת פנימה אל הקיר (אל תוך הארון) ובשעות הערב היא נפתחת ומשמשת מיטה נוחה לכל דבר. נדגיש שמדובר במיטה יציבה, איכותית ובעיקר נוחה. המיטה המתקפלת מתאימה לשימוש בחדרי שינה למבוגרים, ילדים, בני נוער וגם לשילוב בדירות חדר (בסלון). 

איך שומרים על חדר שינה מסודר?

הבלגן נוצר כאשר ישנו עומס של חפצים ורהיטים בתוך חלל אחד. אם תצליחו לצמצם את כמות החפצים בבית יהיה לכם קל יותר לשמור עליו מסודר. מיטת ארון שמתקפלת מעלימה מהחדר את המיטה המבולגנת ומותירה אותו מרווח ומסודר. מיטת ארון שמה סוף לבלגן בחדר השינה. את השטח הפנוי שנוצר בחדר השינה במהלך היום תוכלו לנצל לטובת פתיחת שולחן עבודה, משחק עם הילדים או אימון ספורט. אין סיבה שהמיטה תגזול את רוב השטח בחדר השינה כאשר אתם זקוקים לשטח הזה בעבור שימושים נוספים. למידע נוסף בנושא רהיטים חכמים