אם יצא לכם יותר מכמה פעמים להיכנס לאינטרנט ולכתוב בשורת החיפוש עבודות לנכים או משרות נגישות והתוצאות לא היו מזהירות, אל תאמרו נואש!  בשנים האחרונות שילוב אנשים עם מוגבלות בתעסוקה הפך למדובר יותר ונפוץ יותר מאחר ובמקומות עבודה רבים הגיעו להבנה שאנשים עם מוגבלות אינם פחות טובים משאר העובדים וכי הם, בדרכם שלהם, יכולים לספק עבודה מצוינת.

 

עבודות לנכים? משרות נגישות? אנחנו נגיד לכם איפה למצוא

אתרי אינטרנט

אז נכון, מאוד קל ללחוץ בשורת החיפוש נושא כה כללי כמו עבודות לנכים ולקוות למצוא משרה שתוכלו לעבוד בה. אך אם אתם רוצים להשיג את המשרה שמגיעה לכם, אתם צריכים לדעת לאילו אתרי אינטרנט להיכנס, אלו שמאגדים משרות נגישות עבורכם.

אתרים כמו ITWORK או WINWORK יוכלו להכווין אתכם ישירות לתחומי העניין שלכם וליכולות הפיזיות שלכם. כך, תדעו בוודאות שאתם במקום הנכון שעוזר לכם, באופן פרטני, להגיע כמה שיותר רחוק בעיסוקכם.

 

חברות השמה

חברות השמה רבות שמות לעצמן את הזכות לשיתופי פעולה בין עסקים רבים שמחפשים עובדים ופתוחים להעסיק אנשים עם מוגבלויות. תוכלו להיעזר בחברות מהסוג הזה על ידי מענה אנושי שמחפש עבורכם עבודה ולפי התנאים הייחודיים שלכם.

 

מאגרי מידע

כמעט לכל איגוד בארץ קיים מאגר מידע שמאגד בתוכו את כל מה שחשוב לדעת בנושא. כך גם עבור אנשים עם מוגבלויות אשר זקוקים לסיוע בתחומים השונים של החיים. כך למשל קיים מאגר המידע 'עזרים' שעוזר לכם למצוא כל מה שאתם צריכים בפן התעסוקה, נותני השירות ועוד.

לסיכום,

יותר ויותר עסקים נפתחים להעסקת אנשים עם מוגבלויות. אך אם אתם, כמחפשי עבודה, מחפשים עבודות נגישות או עבודות לנכים, דעו כי יש איפה לחפש, יש את מי לשאול ויש מי שישמח להעסיק אתכם בסופו של יום.