מנצ'סטר היא אחת מהערים החשובות ביותר בבריטניה, מדובר על העיר השנייה בגודלה במדינה – מיד אחרי עיר הבירה לונדון. העיר מנצ'סטר נמצאת בעלייה מתמדת מבחינת רמת הכלכלה במדינה, כאשר היא מציגה יציבות לאורך העשורים האחרונים במישור הזה. לא מעט משקיעים ישראלים אשר רוצים להשקיע בבריטניה רואים דווקא במנצ'סטר כאופציה האידיאלית ביותר להשקעה עבורם, במאמר הבא נסביר לכם בדיוק מהם היתרונות של מנצ'סטר על פני שאר הערים בבריטניה. כך בסופו של יום תוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

נדל"ן להשקעה במנצ'סטר – מדוע זה כדאי?

ראשית נציין כי בריטניה כולה היא יעד מאוד אהוב על המשקיע הישראלי עבור דירות להשקעה במנצ'סטר. מדובר במדינה ידידותית מאוד למשקיעים אשר מחפשים נכסים מניבים במחירים השווים לכל כיס. ברחבי בריטניה תוכלו למצוא כמות לא נגמרת של נכסים, כך שלא מן הנמנע שתוכלו בקלות למצוא נכס אשר עונה בדיוק לצרכים שלכם. מנצ'סטר ביחד עם לונדון הן הערים שמובילות את נהירת המשקיעים לבריטניה כולה.

העיר מנצ'סטר עוברת שינויים גדולים בעשור האחרון, כאשר הממשלה בבריטניה משקיעה משאבים לא נגמרים על מנת לפתח את התשתיות במדינה. זוהי אולי הסיבה המרכזית לכך שמשקיעים רבים מחליטים לעזוב את לונדון ולהשקיע דווקא במנצ'סטר. הרי ברור לכולם כי בתוך מספר שנים תהפוך להיות מנצ'סטר עיר מתויירת לא פחות מלונדון, ולכן חשוב מאוד להיערך לכך בהתאם.

ומה לגבי מחירי הנכסים בעיר? לעומת לונדון שבה המחירים של הנכסים יכולים להרקיע שחקים, במנצ'סטר העלויות של הנכסים הן הרבה יותר ראליות. על ידי הכוונה נכונה תוכלו להגיע לנכס אשר מצד אחד עומד בתקציב שלכם ומצד שני מתאים בדיוק לדרישות שלכם. כך תוכלו לדעת שאתם עושים את הבחירה הטובה ביותר עבורכם בתור משקיעים.

ברגע שתמצאו את הנכס באנגליה האידיאלי עבורכם , תוכלו בקלות להשכיר אותו לתיירים או לסטודנטים אשר גודשים את העיר בשנים האחרונות. כך שלא מן הנמנע שתוכלו לעשות תשואה מקסימאלית על הנכס שלכם, וכל זה מבלי שתצטרכו להתאמץ יותר מידיי. הכוח להפוך את ההכנסה שלכם להרבה יותר משמעותית נמצא אך ורק בידיים שלכם.