מחפשים אחר מכון גמילה ממריחואנה, אבל לא בטוחים אם בכלל יש צורך? בעוד שסם המריחואנה עשוי לייצר רושם של "חף מפשע" או בלתי מזיק, בפועל אנשים לא מעטים מוצאים עצמם מכורים אליו ולהשפעות הפסיכולוגיות והפיזיות שלו. אם אתם מרגישים שהעישונים כבר גובים ממכם מחירים בחיי היום יום, השורות הבאות נכתבו עבורכם.

ריכזנו עבורכם בשורות הבאות את כל הדרכים, הטיפים והדגשים שצריך להכיר כאשר מחפשים אחר מכון גמילה מומלץ לגמילה ממריחואנה. בעוד שסם המריחואנה הופך ליותר ויותר פופולארי במדינות רבות, ככה במקביל גם גוברים המקרים של התמכרויות למריחואנה ולחשיש. ואם גם אתם החלטתם שאתם מחפשים מכון גמילה ממריחואנה, הנה כמה טיפים חשובים:

הנה כמה דרכים למצוא מכון גמילה ממריחואנה:

  1. בדוק את הרישומים המקומיים ב-Google Maps, ביקורות בפלטפורמות החברתיות של מכון הגמילה, ביקורות מנגמלים אחרים באינטרנט וכו'.
  2. בדקו שמכון הגמילה משתמש בשיטות עדכניות לגמילה ממריחואנה, וחשוב לבדוק שמכון הגמילה משתמש בצוות טיפולי מוסמך.
  3. חפשו מרכזי טיפול בהתמכרויות למריחואנה בקרבתכם, ובדקו האם מרכזי הגמילה האלו כוללים תוכניות גמילה ממריחואנה עם שינה במגורים.
  4. חפשו מכון גמילה שיש לו היסטוריה של טיפול בהתמכרויות ומכיר את התחומים האלו לעומק.
  5. יהיה כדאי לשקול לדבר עם רופא המשפחה שלך, או לשאול את חבריך שעברו מרכזי גמילה מסמים בעבר על החוויות שלהם איתם.

מכון גמילה של תחלואה כפולה – מה זה בעצם?

עם הלגליזציה של מריחואנה בעולם ועדיין לא כל כך בישראל, יש עלייה בשימוש בה. מריחואנה הוא סם ששימש כתרופה במשך מאות שנים, ולאחרונה עבר לגליזציה גם לשימוש פנאי במדינות לא מעטות. עם הלגליזציה שלו, אנשים רבים שהשתמשו בו כתרופה בעבר, מחפשים כעת למצוא מכון גמילה ממריחואנה בעקבות כך שהם פיתחו תלות בשימוש במריחואנה.

לא פעם, אנשים משתמשים במריחואנה כדי למצוא מזור לבעיה רפואית מסוימת או למספר בעיות. מה שנקרא "תחלואה כפולה". כאשר אותה בעיה רפואית חולפת, האדם עשוי להישאר עם התלות במריחואנה, למרות שהוא כבר לא סובל מאותה בעיה שזיכתה אותו במרשם של מריחואנה רפואי.

כדי למצוא את מכון גמילה מקנאביס הטוב ביותר (לחצו כאן), כדאי לבחון תחילה גורמים כמו מיקום וחסכוניות, אבל חשוב לבדוק אם מכון הגמילה מטפל במקרים של תחלואה כפולה. תחלואה כפולה היא מצב שבו אדם סובל מ-2 בעיות ומעלה. אם אתם סובלים מבעיה נוספת מלבד התמכרות למריחואנה, אתם תצטרכו מכון גמילה ממריחואנה שמטפל במקרים אלו.