אין דבר יותר קשה מאשר להיפרד מבן או בת הזוג שאיתם חשבנו שנחיה לנצח נצחים. העניין הוא שגירושין זה דבר מאוד נפוץ ואם יש משהו שיותר קשה מגירושין הרי שזה רק גירושין אשר מסתיימים במלחמה כוללת. עליכם להבין כי במלחמה ואין זה משנה אם אנחנו מדברים על מלחמה בין מדינות או על מלחמה בין שני אנשים אף אחד לא מרוויח ובסוף כולם מפסידים. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כל אדם העומד לפני הליך גירושין צריך לעצור רגע ולשאול את עצמו איך אפשר לצאת מן ההליך הזה שלם וללא ריבים מיותרים? התשובה (במלואה בלינק) היא שכדאי לשקול את האופציה של גישור לפני גירושין. עליכם להבין כי הליך כזה ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר שיש ויבטיח כי אתם תצליחו להגיע להסכמות עם הצד השני מבלי שרבתם והוצאתם את הנשמה אחד לשני ועל כן ההליך הזה הוא מאוד מומלץ.

> קראו מהו יפוי כח מתמשך ומתי יכול לסייע

מהו הדבר החשוב ביותר בגישור?

כמובן שבכדי שהליך הגישור יהיה אפקטיבי אתם חייבים להבטיח כי הוא יהיה ברמה הגבוהה ביותר. ככל שההליך יהיה יותר טוב כך הוא ישרת אתכם בצורה יותר מושלמת וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת. על רקע זה אנחנו חייבים לציין שאם אתם רוצים להבטיח כי ההליך יהיה מושלם עליכם לשים לב טוב טוב מי הוא המגשר. עליכם להבין כי ככל שהמגשר יהיה יותר איכותי כך הוא ישרת אתכם בצורה יותר טובה וזהו משהו שאין עליו עוררין. על כן בחרו מגשר מנוסה, מקצועי, איכותי שיש לו כישורים אישיים גבוהים בכדי שהוא יוכל לפשר ביניכם ולהוביל אתכם אל עמק השווה.

נסו לבחור מגשר רק לאחר שקיבלתם עליו המלצות

אם אתם עומדים לבחור מגשר ואתם רוצים לדעת האם הוא טוב או לא והאם כדאי לבחור בו תמיד כדאי לכם לנסות לבחור מגשר אשר יש לכם המלצות עליו. ברגע שתבחרו מגשר כזה על סמך המלצות הוא יעזור לכם בצורה הטובה ביותר ויבטיח כי שני הצדדים יצאו מרוצים מן ההליך.