סטייל ההלבשה בשנים האחרונות, הפך ליותר ויותר צנוע ופחות חשוף. כן, לא רק אצל הדתיים או החרדים. גם אצל החילונים יותר ויותר נשים בוחרות ללבוש שמלות צנועות. המהפך הגדול מתחיל דווקא מהמקום הכי לא צפוי – הנשים המפורסמות יותר, מנחות טלוויזיה, נשים משפיעניות, נסיכות ברחבי העולם ועוד החלו להופיע בציבור כשכיסוי ראש מעוצב לראשם, ושמלות ארוכות ויפות.

ישנן מי שחושבות שלבוש צנוע ויפה לא הולך יחד. בדיקה קטנה תגלה לכם את ההיפך המוחלט. דווקא הסטייל והקולקציות של שמלות צנועות , מעוצבות יותר בסטייל מדליק ומשגע. זה לא בדיחה אם נגיד לכם להיכנס לאירוע דתי ותגלו שהנשים הדתיות הם אלו שדופקות הופעה שגונבת לכולן את ההצגה.

בישראל אנו יכולים לראות נשים מפורסמות רבות שהחלו בתהליך התחזקות וחזרה בתשובה, בטקסים גדולים או באולפני התקשורת יושבות כשכיסוי ראש גדול על ראשם. השמלות תפורות ומעוצבות עם יותר בד וכמה שפחות חשוף.

סטייל צנוע – לא רק לדתיים

גם את רוצה להצטרף לטרנד שהוא כבר מזמן לא 'הדתה', אלא יופי אמיתי? כך תבחרי שמלה צנועה שגם תחמיא לגזרה שלך. אם אתן חושבות שהשמלות היפות שאתן רואות היום בחנויות ההלבשה שלכן הן דבר חדש, אתן טועות ובגדול. חפשו בקטלוגים של חנויות ההלבשה למגזר הדתי והחרדי, הסטייל הצנוע יש בו חן ויופי שלא רואים בהלבשה החשופה יותר.

כיום ניתן למצוא כמעט בכל חנות הלבשה המתמחה באופנה צנועה מגוון רחב מאוד ומבחר עצום של בגדים חולצות, סריגים ושמלות צנועות. גם בימי הקיץ החמים בהם נשים רבות מחפשות להוריד כמה שיותר שכבות, תוכלו למצוא שמלות צנועות נושמות ונוחות שימנעו הזעת יתר או חום מוגזם.