אחרי גיל 40 עלולים להופיע סימפטומים שונים של זוקן ראייה אשר מלווים בתחושה שהידיים אינן ארוכות מספיק כאשר קוראים עיתון או כי הקריאה איננה נוחה עקב חוסר חדות ומיקוד. אם אתם מרכיבים משקפיים לתיקון ראייה, משמעות הדבר שיש לכם צורך בעדשות מולטיפוקל וזאת על מנת שתוכלו לראות טוב לכל מרחק. אם אינכם מרכיבים משקפיים עליכם לפנות לבעל מקצוע מוסמך לצורך בדיקת ראייה והתאמה.

כיצד בוחרים עדשות מולטיפוקל?

הנה כמה טיפים שיסייעו לכם לבחור עדשות מולטיפוקל בצורה הטובה ביותר:

ראשית כל, בישראל משווקים מספר מותגים של עדשות מגע מולטי פוקל איכותיות. לכל יצרן מהמוכרים כיום יש כמה דגמים בעל עוביים שונים וסוג ליטוש שונים שמשפיעים על המחיר הסופי של המוצר.

שנית, חשוב מאוד לדעת כי המחיר של עדשות מולטיפוקל עלול להרתיע רוכשים רבים, אך חשוב לציין כי יצרן מוכר וידוע יהיה בעל מוצר איכותי מאוד בעיקר עקב ההשקעה הרבה בפיתוח ושדרוג של המוצר. הדבר מוביל לשיפור ניכר בתקופת ההסתגלות ובעיוותי המעבר בין הראייה מקרוב לרחוק.

תקופת ההסתגלות משתנה בין המרכיבים השונים שכן, פעולת התרגום מתבצעת לא רק על ידי העין אלא גם במוח ועל כן היא עלולה להמשך מספר שבועות. חשוב מאוד לטפל בכל חוסר נוחות שמופיעה במהלך תקופת ההסתגלות.

חשוב מאוד לבחור במסגרת משקפיים קלה יחסית בהנחה שלאחר הוספת העדשות יתווסף משקל וכן רצוי לבחור במסגרת ובעדשות תואמות איכותיים בשל האחראיות שמתלווה אליהן.

אין ספק כי חשוב מאוד להקפיד על רכישת עדשת מגע מולטיפוקל בצורה הטובה ביותר. חשוב מאוד לגשת למקום שבו ניתן לרכוש מגוון רחב של מוצרי אופטיקה שונים וכן שיש אנשי מקצוע שיכולים להתאים לכם את העדשות בהתאם לצרכים שלכם ובהתאם לכל פרמטר אחר העומד על הפרק.