בנייה של ציפורניים היא כזו שניתן לבצע נכון להיום עם אקריל או עם לק ג'ל. הצורה הכי פופולארית כבר עשרות של שנים נעשית בסיוע של חומר בשם אקריל, אשר מסייע ליצירה של ציפורן בעלת מבנה שונה שיכול להגיע בכל סוג של אורך ובכל סוג של גימור לפי הבחירה של כל לקוחה ולקוחה. איך עושים בנייה טובה? קראי הלאה.

לומדים קורס באופן מסודר

כדי לבצע בנייה איכותית של ציפורניים חייבים לעבור קודם כל לימודים בקורס באופן מסודר. בקורסים הללו לומדים כל מה שצריכים לדעת לגבי הציפורן, לגבי בעיות אפשריות בציפורן כמו פטרת וכסיסת ציפורניים והדרך של ביצוע המניקור והבנייה עצמה. התהליך כולל למידה של קישוטים וצורות ציפורניים שונות לבנייה, ורק לאחר שיודעים היטב את כל סוגי החומרים והציוד הנדרשים לשם בנייה טובה, עורכים כמה שיותר שעות פרקטיקה כדי לצבור ידע וניסיון ככל שרק אפשר. לאחר מכן מקבלים את ההסמכה ויוצאים אל דרך עצמאית שבמהלכה בונים קריירה שיכולה להניב משכורת גבוהה למדי. כך תוכלי גם להציג עצמך כקוסמטיקאית מקצועית ברחובות, תל אביב או כל עיר אחרת בה תציעי את שירותיך.

איפה עושים את הקורס

יש נכון להיום לא מעט בתי ספר נהדרים שאר מציעים קורס של בניית ציפורניים מאוד מקצועי. כדאי לבצע השוואה בין מקום אחד לאחר מבחינת החומר של הלימוד, העלות והזמינות של הקורס במיקום נוח. רק לאחר שעורכים השוואה כוללת של כל מה שחשוב, מתקדמים אל הרישום ואל תחילת לימודים שבונה את הדרך אל עבודה בתחום נדרש שצובר עוד ועוד פופולריות.

יוצרים מעגל לקוחות להתחלה

לקוחות בתחילת הדרך זה דבר שקשה מאוד לצבור, אבל ככל שחברים טובים ובני משפחה מסייעים עם תמיכה והגעה אל טיפולים לצד הצילום וההפצה של כל העבודות שהתבצעו בערוצי המדיה החינמיים, כך החשיפה של אותה המניקוריסטית הולכת וגדלה ככל שחולפים להם החודשים. הדבר מצריך עבודה של פרסום ללא הפסקה, והתמדה שבה לא מפסיקים לרגע להיות זמינים עבור כל לקוחה ולקוחה. אם נדרש אז מבצעים פרסום בתשלום בערוץ הפצה רלוונטי, ומן הרגע בו יש לקוחה שרגילה לעבודת הבנייה, מקבלים הכנסה שהיא קבועה ונבנית עוד הלאה.

המידע באדיבות Betterlook.