טיפולים טבעיים באוטיזם הם טיפולים המועברים במזונות טבעיים, תוספי צמחים וטכניקות טיפול הוליסטי, במקום תרופות קונבנציונליות. הטיפול הטבעי מטפל בחסרונות בוויטמינים, ברגישויות למזון ולהפחתת התסמינים. התפיסה היא שתסמיני האוטיזם עשויים להיות תוצאה של חוסר הסובלנות של הגוף למזונות מסוימים, מחסור בוויטמינים או ברעלנים סביבתיים.

נכון לעכשיו, הקהילה הרפואית המסורתית אינה תומכת בטיפול טבעי באוטיזם עקב היעדר מחקר ובעקבות זאת אין כל אישור או אסמכתא שאכן השיטה עובדת. 

להרחבה על טיפול באוטיזם:

https://tali-angor.com/treatment/

ובכל זאת, אם אתם מחפשים את התרופה, אתם חייבים לחזור לטבע

 

 

עשבי תיבול מסוימים כמו קמומיל או מליסה משמשים כטיפול באוטיזם.

 

 

ישנם ילדים ומבוגרים אשר אובחנו באוטיזם והם לוקים במחסור של וויטמינים. תוספי תזונה יכולים להיות פתרון טוב לשיפור הבריאות שלהם.

 

 

לאוטיסטים רבים קיימת בעיה של מעי רגיז ובכלל בעיות בעיכול. כדי להימנע מהבעיות הללו רצוי להימנע מגלוטן בכלל. תזונה מיוחדת ובהתאמה אישית המתבססת על הרגישויות ואיך להימנע מהן.

 

 

לארומתרפיה תכונות רבות ושימושים רבים. אחד מהם הוא חידוד החוש הטבעי. שמנים אתריים משמשים להרגעה או לעידוד החושים. 

 

 

רייקי יפני מסורתי יכול לעזור מאוד לאדם הנמצא על הספקטרום להירגע, להפחית מהחרדה, להרפות שרירים הדוקים, להרגיע את כאבי הבטן ולשפר את בעיות השינה. 

וכמובן שקיימים עוד סוגים שונים של טיפולים טבעיים שיכולים לשרת נאמנה את הילד שלכם. טיפול טבעי באוטיזם עשוי להיות טיפול אלטרנטיבי טוב או תוכנית טיפול משלימה לטיפול במרשם רופא. העובדה הקיימת שמספר לא מבוטל של אוטיסטים מגיבים לטיפולים טבעיים מצדיק הכל, גם בלי מחקר. 

זהו בהחלט אתגר שאתם רוצים לקחת על עצמכם

התייחסות לכל הגורמים המעורבים באוטיזם יכולה להיות מסובכת וביצוע שינויים בתזונה ובאורח החיים של ילדים שגם ככה קשה להם להסתגל בקלות, יכולה להוות אתגר גדול. את המוטיבציה תוכלו לשאוב מפריצות דרך קטנות שתתחילו לשים לב שקורות. 

התייחסות לדיאטה, תיקון בעיות במערכת העיכול המודלקות והוצאת החומרים הרעילים מגופם תסייע לבריאותם הפיזית, הנפשית והרגשית וכתוצאה מכך גם אתם וגם ילדכם תוכלו לחיות חיים נוחים ומשוחררים יותר.

להרצאה בנושא מפי טלי אנגור:

https://www.youtube.com/watch?v=WF_AGj9NXY0