רופאים, אחיות, שפים או כל אדם שעושה קילומטרים רבים ביום במקום העבודה, צריך לבחון קניית נעליים המתאימות למרחקים העצומים אותם הוא הולך. נעליים אורטופדיות הם כנראה מה שיכול להציל לכם את כאבי הרגליים.

אחות? איך לבחור נעלי אחיות

בחירת נעליים, בדרך כלל, נעשית בצורה מהירה וללא יותר מידי תשומת לב לפרטים החשובים באמת. אם אתם ספורטאים, נראה שאתם חייבים לנעול נעליים המתאימות לסוג ואופן הצעדים שאתם עושים במהלך היום.

כאשר מדברים על נעלי אחיות או עובדי בתי חולים, בהם המרחקים שהם עושים עצומים, חשוב שיהיו לכם את הנעליים הטובות ביותר, איתם תוכלו ללכת מרחקים עצומים ללא כל כאב.

תמיכה מעולה לכפות הרגליים

אי מתן תמיכה הדרושה לכפות הרגליים שלכם, עלולה להוביל לבעיות כואבות בכף הרגל כמו פלנטרי פאסיטיס או רגליים שטוחות (פלטפוס). לאורך זמן, אי הנוחות הנגרמת כתוצאה ממצבים אלה, יכולה להגביל את הניידות שלכם. למרבה הצער, ככל שמצב זה נותר ללא טיפול, כך הכאב ואי הנוחות עלולים להחמיר.

מה עושות נעליים אורטופדיות?

נעליים אורטופדיות שאפשר למצוא באתר של תפן מדיקל ציוד רפואי עושות הרבה יותר מסתם תמיכה בקשתות הרגל. הם עוזרים לריפוד כל כף הרגל, ומספקים לה את התמיכה הדרושה לה. הם יכולים אפילו לתקן בעיות ביישור כף הרגל, למזער את הכאב ולשמור על הבעיות הקיימות מלהחמיר.

על ידי נעילת נעליים אורטופדיות באופן עקבי, כמות הכאב שאתם חווים בכפות הרגליים, יכולה להשתפר משמעותית.

אם אתם לא רוצים להשקיע בנעל המלאה, אתם יכולים לרכוש אורטוטיקה בהתאמה אישית , שהם תומכי קשת מעוצבים בנפרד, הבאים כדי להתאים במדויק לכף הרגל שלכם. נעל אורטופדית טובה, יכולה לגרום לכם להרגיש נפלא גם אחר הליכה רבה.