כל מי שמשתמש במכשירי ריח ומפיצי ריח חשמליים, יודע שלעיתים קרובות, הוא צריך לרכוש עוד שמנים כדי להמשיך ליהנות מהריחות והניחוחות הנעימים. זה מוביל לכך שכל פרק זמן לא ארוך במיוחד, צריך ללכת ולרכוש שמנים שיתחזקו את המכשיר. בזמן שהרבה אנשים רוכשים מהחנויות את בקבוקוני השמן הקטנים, יש מי שהבין איך לקנות שמנים בצורה חכמה ושקולה.

אוקיי, אז מה הסוד?

אם יש לכם מפיץ ריח חשמלי, הדרך הכי טובה למלא אותו היא באמצעות רכישה של ליטר שמן. רוב המכשירים מגיעים היום בקבוק של 200 מל או יותר, והאמת, שראינו גם עם פחות. לכן, רכישה של ליטר שמן למפיץ ריח, משתלמת לטווח הארוך ויש לה שלוש יתרונות ברורים: 

 

מבחינה כלכלית, בקבוקונים קטנים של שמני ריח עולים יותר מבקבוק של ליטר. לפחות ברוב החברות שמוכרות שמנים. לכן, אם אתם מחזיקים מכשיר ריח ואתם מתכננים לו תוחלת חיים ארוכה איתכם, הרבה יותר הגיוני להחזיק ליטר שמן למפיץ ריח.

מעבר לפן הכלכלי, בקבוקי שמני הריח הגדולים יחסכו לכם את כל הטרטור של להגיע לחנות או להזמין מהאינטרנט ולחכות לשליח. הרבה מלקוחות מפיצי הריח, הם בעלי עסקים שחשוב להם שהמכשיר ימשיך לעבוד כל עוד העסק פתוח. רכישה של ליטר שמן למפיץ ריח תחסוך לכם הרבה מכאב הראש בניהול מלאי הריחות של העסק שלכם.

כמו כן, כולנו נמצאים בעידן בו אנחנו מתעוררים אקולוגית. מספר בקבוקונים קטנים הם פחות ידידותיים לסביבה מאשר בקבוק גדול של ליטר שמן. כחובבי הטבע וככאלה שמשתמשים במה שלטבע יש להציע, תמיד נרצה לחסוך בפסולת ולשמור על כדור הארץ כמה שיותר 🙂

ומה אם אנחנו אוהבים מגוון ריחות?

אחת הבעיות שעולות שוב ושוב, היא שחלק מהאנשים אוהבים מגוון ריחות, או שילוב שלהם בתוך המכשיר ולא רוצים רק ליטר שמן בריח אחד. במקרה כזה, אצלנו בדאנסנט אפשר לרכוש ליטר שמן ריח למפיץ ריח ולחלק אותו לכמה ריחות. ככה, לא משתעממים מאותו הריח חצי שנה או שנה שלמה ונהנים ממגוון הניחוחות הרחב.

רק קחו בחשבון, אם אתם מחובבי הסביבה, מוטב לרכוש כמה בקבוקים של ליטר וליהנות מריח טוב לתקופה ארוכה במיוחד 🙂