לא אחת אנחנו נשאלים ע"י הלקוחות שלנו האם ניתן לבצע סליקת כרטיס אשראי ללא מספר ספק. מדובר על אפשרות קיימת, אך היא תומלץ במקרים בודדים. גם אתם תוהים האם שיטת סליקה זו מתאימה להיקף הפעילות העסקי שלכם? בואו נעשה סדר.

 

ראשית, מהי סליקה? כבעלי עסק המעוניינים למכור מוצרים ושירותים אונליין, עליכם להתקשר אל מול חברת סליקה. מדוע? משום שהעסקאות מתבצעות באמצעות כרטיסי האשראי. החברה המציעה לכם שירותי סליקה, כמו credit2000 לדוגמא, מחברת את הקצוות – בין חברת האשראי ובין החנות שלכם. אותה אינטראקציה מאפשרת את העברת התשלום אליכם מהלקוח. בתמורה "לתיווך", אתם נדרשים לשלם עמלה (גובהה משתנה והיא תתואם מולכם מראש).

 

ללא כל קשר לדרך בה תבחרו – עם או בלי מספר ספק, סליקה לעסקים באתר קרדיט 2000 מאפשרת לכם למכור ללקוחות מכל הארץ וגם מחו"ל, להשאיר את החנות פתוחה 24/7 וכתוצאה מכך להגדיל את המכירות שלכם. ישנו קשר ישיר בין הצעת שירותים/מוצרים למכירה אונליין ובין חוויית לקוח טובה, טפחו אותה!

 

סליקה ללא מספר ספק – מה זה בעצם אומר?

בכדי ליהנות מסליקה באתר הבית שלכם / החנות האינטרנטית שלכם, אם נדרשים לפתוח מסוף אל מול חברת האשראי. במידה ואתם בוחרים שלא לעשות זאת, הרי שאתם בוחרים בשיטה של סליקת כרטיס אשראי ללא מספר ספק. לרוב, אלו המתעניינים בשיטה זו רוצים לקבל תשובה חד משמעית: האם השיטה מומלצת או שלא. התשובה היא שאין תשובה חד משמעית, ומה שמכריע לרוב הוא היקף העסקאות שאתם עתידים לבצע:

 

מה חשוב בעיקר בשירותי הסליקה?

לרוב, המוטיבציה שמניעה בעלי עסקים לבחור בין שיטה כזו או אחרת היא חיסכון כספי אפשרי. וכך, תחילה  שוללים את האפשרות לעבוד מספר הספק. בהמשך, מגלים כי יכול להיות משתלם יותר לפתוח מסוף אל מול חברת האשראי. לצד גובה העמלות שהוא בהחלט חשוב, העניקו חשיבות גם לשירות שאתם עתידים לקבל, מה שיאפשר לכם לבסס בחירה מושכלת ואחראית יותר באשר לחברת הסליקה איתה תעבדו: