יפן היא אחת המדינות היפהפיות והמיוחדות בעולם כולו. אפשר לבקר ברחבי האיים בהרבה מאד מקומות יוצאי דופן. מתוכם בחרנו כמה מקומות שיותירו על המבקרים רושם עצום כך שירצו לבוא ולבקר בהם שוב.

הדרך הנוחה ביותר לטייל ביפן (ראו מסלול לדוגמא בקישור https://www.ofakim.co.il/lapland_landing_page.html) היא באמצעות טיולים מאורגנים בעיקר בגלל השפה היפנית. מי שאינו דובר את השפה יהיה לו די קשה להסתדר עם השילוט וההכוונה, למרות שרבים מהיפנים דוברים את השפה האנגלית.

הר פוג'י

הר פוג'י הנישא לגובה של 3776 מטרים הוא הר געש כבוי הממוקם כמאה קילומטר דרומית מערבית לטוקיו הבירה. הנראות הייחודית שלו כאשר כל שטח הפסגה שלו לבן משלג, מדרבנת רבים להגיע ולראות אותו או לטפס עליו. הנקודה הקרובה ביותר היא האקונה אשר ממנה רואים בבירור את ההר ונפעמים מיופיו.

מגדל טוקיו

העיר הסואנת מציעה אין ספור מקומות מרשימים אך המקום הייחודי הוא מגדל טוקיו הנישא לגובה רב. אפשר להגיע באמצעות מעלית למרפסת רחבת הידיים הממוקמת על גגו של המגדל וליהנות מנוף עוצר נשימה. כל העיר טוקיו מונחת למרגלות המגדל ואפשר ליהנות מהמראה של השכונות.

פסל הבודהה בעיר קאמאקורה

ברחבי יפן רואים פסלי בודהה בגדלים שונים אך בעיר קאמאקורה נבנה פסל ענק שלו מברונזה בגודל של 13 מטר. רק כשנמצאים במקום זה מבינים את גודלו העצום מול גודלם של האנשים הנורמטיביים המבקרים במקום. האזור כולו טבול בירק ואפשר לטייל בשמורת הטבע הסמוכה.

קיוטו ומקדשיה

מי שמגיע בסביבות אפריל לקיוטו נהנה מפריחת הדובדבן בעיקר בשדרת הפילוסופים היפהפייה. משם קל להגיע למקדשים שנבנו בשיטות עבודה מיוחדות כמו מקדש הזהב המרשים אשר נשרף והוקם מחדש ומקדש קיומיזו זו דרה היפהפה הממוקם בדרום מזרח העיר. רוב המקדשים בקיוטו עטופים בירק וביערות עבותים.

אנדרטת השלום בעיר הירושימה

פצצת האטום שהוטלה על הירושימה במלחמת העולם השנייה הותירה בעיר מבנה אחד בלבד. בסמוך למבנה זה נבנה אי השלום הכולל מוזיאון מרשים המספר את תולדותיה של העיר ומציג ממצאים וסיפורים הקשורים באסון זה.

בדקו מסלולי טיולים ביפן יחד עם חברת ofakim כבר עכשיו!