אם אתם מעוניינים לשפץ את חדר האמבטיה, וליצור חלל שהוא יפיפייה, מרשים וטרנדי, עם ריצוף או אריחים מעוטרים, ריצוף מצויר לאמבטיה הוא רעיון נפלא. אנו מבלים מידי יום בחדר האמבטיה, ובהחלט כדאי שיהיה לנו נעים לשנות בו.

מדוע ריצוף מעוטר?

סביר להניח שכולנו מכירים ריצוף לאמבטיה שבלוני, שאיננו יוצר יותר מידי עניין, ריצוף קרמיקה חלק הוא די משעמם, ובהחלט כדאי ליצור טוויסט בעלילת חדר האמבט…

לעומת זאת, ריצוף מצויר לאמבטיה, יוצר עניין, הוא מושך את העין, השהייה בחדר האמבט נעימה יותר, ריצוף מצויר על פי בחירתכם שיתאים לשאר האלמנטים בחלל, ויש גם סיכוי, שתשהו בחדר יותר ממה שתכננתם, מדובר בחוויה שונה לחלוטין.

סוגים שונים של ריצוף מצויר

רק בבתי העסק המובילים, אלה שעוסקים  בעיצוב חדרי אמבטיה, תוכלו למצוא מגוון רב של מרצפות מצוירות, בדוגמאות וצבעים שונים, למשל:

סדרת תחרה המיועדת הן לריצוף והן לחיפוי, כאן מדובר באריחים העשויים מפורצלן, גודל כל אריח הוא עשרים על עשרים ס"מ, צבע האריחים הינו עדין, בגוונים סולידיים, עם מוטיבים של תחרה בתבליטים, אפשר הן לחפות את הרצפה והן את הקירות.

דוגמא נוספת:

סדרת תחרה, היא מיועדת הן לריצוף והן לחיפוי קירות, האריחים עשויים מפורצלן בגודל של עשרים על עשרים ס"מ, עם אלמנטים מודפסים בצבע המתאים ביותר לחדר האמבטיה – לבן, ומוטיב תחרה.

ריצוף סורנטו

אם אתם טיפוסים רומנטיים אלה הם האריחים שיתאימו לכם ביותר. הם מעוטרים בפרחים וצורות גאומטריות, מיועדים הן לריצוף והן לחיפוי במגוון צבעים: אקווה, ניוד, אפור, גודל כל אריח הוא 15X15 ס"מ.

ויש עוד הרבה דוגמאות של ריצוף, וחשוב מאוד שהוא יתאים לשאר האלמנטים בחלל. היכנסו עוד היום לבית העסק הרלוונטי, היו בטוחים שהבחירה לא תהיה קלה…