לאחר הרכישה של קבוצת חג׳ג׳ את פלאזה אינטרנשיונל, נסגרה עסקה לפיה חג׳ג׳ תהיה אחראית על בניית המגדל הראשון בפרויקט פארק בבלי, ואילו י.ח דמרי יהיו אחראים על הבניה של המגדל השני. הפרויקט עצמו מביא לידי ביטוי את חווית המגורים האולטימטיבית, כאשר המיקום שלו בשכונת בבלי השקטה, בתוך מתחם שנמצא ממש בקרבה לפארק הירקון, הופך אותו ליעד מעולה להשקעה.

אם אתם מחפשים אחר הזדמנויות להשקעה בנדל״ן במרכז תל אביב, אז יהיה כדאי לכם לדעת שאתם לא צריכים להתפזר יותר מידי, אלא רק ללכת על פרויקטים שזוכים להכרה ונחשבים לכאלה שמובילים את המגמות של העיר תל אביב, בדיוק כמו הפרויקט הזה.

השקיעו את בפרויקט נדל״ן מרכזי

בפרויקט פארק בבלי ניתן למצוא 4 מודלים של דירות מעוצבות. לכל דירה סגנון משלה, והרי שזה לא משנה אם אתם מחפשים אחר דירה להשקעה או למגורים, בפרויקט הזה תוכלו למצוא את מבוקשכם ולדעת בפירוש שאתם מקבלים תמורה מעולה בעבור הכסף שלכם עם עלייה גבוהה שצפויה בשווי הנכסים במקום.

כדי שתוכלו להבין טוב יותר עד כמה הפרויקט הזה צפוי לענות על הקריטריונים שלכם להשקעה חכמה, אתם מוזמנים להגיע לשטח כדי להתרשם ממנו בפועל. זה יוכל לעזור לכם לבסס את ההחלטה שלכם ולהפוך אותה לחכמה כבר מהרגע הראשון.

פארק שתוכנן בתוך המתחם

אחד היתרונות המשמעותיים שמאפיינים את פרויקט פארק בבלי זה הפארק שתוכנן במתחם, אשר כולל שפע של עצים בוגרים, שיחים ופרחים, וזאת לצד פינות חמד שפזורות לאורך המתחם. יתר על כן, ניתן להגיע בהליכה אל נמל תל אביב או פארק הירקון וכך לייתר את הצורך ברכב כאשר רוצים להגיע בקלות אל האזורים המרכזיים של תל אביב.