בעידן הגלובלי קל מאוד יחסית ליצור הכנסה פסיבית וזאת באמצעות כלים דיגיטליים שקיימים ברשותו של אדם שהקים או שקנה אותם.

נכסים דיגיטליים פעילים

ההתייחסות אל נכסים דיגיטליים שהם מעולים, היא כמו אל נכסי נדל"ן שאפשר להרוויח מהם כספים כיוון שהם מניבים. על ידי מכירה של כל מיני מוצרים שמצריכה זמן פעולה יחסית מועט של המפעיל הוא זוכה בהכנסה פסיבית מכל מיני אפשרויות אם לדוגמה יש לו אתר אינטרנט הוא יכול למכור אותו או להשכיר אותו וליהנות מהכנסה פסיבית בכל חודש על פי הסכום יקבע לפי הכניסות לאותו אתר.

מכירת לידים 

אפשר גם למכור לידים של גולשים שיכנסו לאתר מסוים ואיש הקשר יקבל עליו סכום כספי שעליו סוכם מראש עבור כל ליד. בתחשיב חודשי הסכומים הכספיים עבור פעילות זו היא נאה מה גם שאנשי המקצוע ממשיכים לתחזק כראוי אתר זה.

בשלב ראשון מקדמי האתרים מקימים את האתר בנושא מסוים כמו לדוגמה מכירה של מחשבים ולאחר מכן הם יוצרים שיתוף פעולה עם חברה שעוסקת בתחום המחשבים והם מעניינים אותו בנישה הזו בדרך הזאת יש רישום בדומיין ומשתמשים בדיגיטל אסנס.

ישויות אינטרנטיות 

אפשרות נוספת היא למכור ישות אינטרנטית שיש לה ערך לאדם אחר כמו לדוגמה דף פייסבוק שהוא פופולרי, או לחילופין רשימת תפוצה שיש בה הרבה מאוד אימיילים של אנשים בתחום ספציפי שחשוב מאוד לאדם אחר להיות איתם בקשר, כמו לדוגמה רשימת מיילים של מנהלי שיווק בכל מיני חברות מסחריות.

אופציה נוספת היא לבצע מסחר מהיר בשיטה שנקראת דרופשיפינג האדם שעוסק בזה הוא בקשר עם כל הלקוחות והספקים הכול באמצעות אימיילים אבל מעבר לכך אין לו כמעט עבודה.

אולי יעניין אותך גם לדעת על תודעת שפע