הכנסה פסיבית, נראה שאין ישראלי שלא שמע את צמד המילים האלו. בחלקכם זה אולי מעורר תקווה ישנה, בחלק מכם אכזבות של משווקים שמכרו לכם חלום שקרי, כך או כך, המציאות חייה ובועטת מול העיניים.

העשירים מחזיקים בנכסים שהם הכנסות פסיביות שהופכות אותם, איך לא? לעשירים יותר. וכלל ההמון? מה הם עושים שהם רוצים יותר כסף? לוקחים עוד עבודה, עוד שעות וככה חיים.

אין בזה שום דבר רע אם זה טוב לכם ככה, אבל אם אתם חושבים שזה לא הגיוני, אתם צודקים. אם יש לכם חלומות אחרים בחיים, זה לגמרי זכותכם, ובשביל החלומות האלו? תצטרכו הכנסה פסיבית שתאפשר לכם להתפרנס בכבוד עם מינימום עבודה.

למה צריך לשאוף להכנסה פסיבית? הנה הסיבות האמיתיות.

 

הכנסה פסיבית – היתרונות:

כאשר יש לכם נכס שמכניס משכורת לחשבון הבנק שלכם בלי כסף, זמן ומאמץ שלכם אתם חופשיים. אתם לא צריכים לחשוב על עבודה נוספת, שעות נוספות, אתם חיים בסגנון החיים שאתם רוצים ופנויים לעשות מה שאתם באמת אוהבים.

מחקרים מצביעים על כך שיותר מ 50% ממעגל השכירים הולכים לעבודה שהם לא אוהבים והם לא מפסיקים רק כי אין להם מושג איך לשלם את החשבונות בלי אותה הכנסה.

ובגלל שהעבודה היא לא שעה ביום, אלא היא רוב היום שלכם, את רוב המרץ והפרודוקטיביות שלכם אתם מוציאים בעבודה, כדאי שהיא תהיה משהו שאתם אוהבים לעשות.

הכנסה פסיבית מאפשרת לכם להחליט כמה לעבוד, מתי לעבוד, עם מי לעבוד, איפה לעבוד, היא מאפשרת לכם חופש להחליט מה לעשות עם החיים שלכם באמת.

היא גם מאפשרת לכם להשקיע עוד בהשקעות ולסדר את הילדים קדימה. בלימודים, ברכישת דירה ועוד.