הם יותר מסתם מטרד; הם יכולים גם להוות סכנה בריאותית ובטיחותית, ולכן חשוב שתעשה משהו בקשר לבעיה מייד. אין דבר גרוע יותר מבעיה של חרקים. אך לפני שתתקשר למדביר המקומי שלך, ריסוס איכותי עשוי להיות כל מה שאתה צריך כדי לסיים את הבעיה ולשכב שוב לישון בשקט. ריסוס באגים יעיל יסייע להרוג חרקים וביצי חרקים בביתך ובסביבתו, ולמנוע מכל חרקים עתידיים לבקר בנכס שלך. כל שעליך לעשות הוא לרסס את הדוחה בביתך ובסביבתו ולאפשר לאזור להתייבש לפני שילדים וחיות מחמד נכנסים שוב לבית או לחצר.

באיזו תדירות כדאי לעבוד עם הדברה מונעת?

כשמדובר בהדברה נגד נמלים, מניעה היא הכל. אתה לא רוצה לחכות עד שתיתקל בבעיית מזיקים כדי לפתור אותה. אתה רוצה לוודא שאתה מונע ממזיקים להיכנס אי פעם לביתך על ידי נקיטת אמצעי זהירות בפנים ובחוץ. בבית ובחצר.

 

פתרונות הדברה ירוקה מסוגלים להפחית את תדירות הטיפול בהדברה מפני שאנו מספקים פיתרון לשלושה חלקים למניעת מזיקים:

 

הדברה מחוץ להיקף ההדברה – הדברה אינה מתחילה בנכס שלך. זה מתחיל סביב הנכס שלך. לכן יש לנו מישהו לבחון ולשלוט מזיקים בכל הנכס שלך, כולל החצר הקדמית והחצר האחורית שלך, כדי לראות אילו מזיקים צריך לחסל ואילו הם פשוט חלק מהמערכת האקולוגית.

היקף ביתי – כמובן שמניעה דורשת גם הגנה בביתכם. אנו חוקרים את החלק החיצוני של ביתכם ואוטמים / מכסים את כל השטחים הפתוחים כך שמזיקים לא יוכלו להיכנס לביתכם או לפלוש אליהם. הרחקה היא הדרך הטובה ביותר להרחיק מזיקים, ובשילוב עם טכנולוגיית ההדברה האחרונה, יישלל כל מזיק שמנסה להיכנס.

בתוך ביתך – לבסוף, אנו מיישמים כל פיתיון או הגנה נוספים הנדרשים בחלק הפנימי של הבית שלך. אנו משתמשים בכמה שפחות כימיקלים, ומקפידים על יישום מיוחד של טכניקות הדברה אשר יהיו יעילות לחיסול כל המזיקים שאיכשהו מוצאים את דרכם פנימה.

 

לאחר ביצוע ההדברה של חברת ארגנט ארנון , עליכם להישאר מחוץ לבית לפחות 3 עד 4 שעות כך שלא תשאפו את ההדברה.