לא מעט נשים סובלות מפיגמנטציה, בעקבות חשיפה בלתי מבוקרת לשמש. השמש הישראלית אינה מטיבה עם העור של רוב האנשים, במיוחד כאשר מדובר על חשיפה לשמש לאורך זמן, ללא שימוש במקדם הגנה. מעבר לכך, כדאי לזכור כי ישנן סיבות רבות ומגוונות להופעה של פיגמנטציה, בין היתר, מדובר על שינויים הורמונליים, לידות, הריונות וכדומה. מדובר למעשה על כתמים כהים המופיעים באזור הפנים, והורסים את המראה האחיד של העור. אומנם ניתן למצוא היום בשוק לא מעט קרמים ומשחות שונות, שנועדו לטיפול בפיגמנטציה, אך למעשה רק מכשיר ייעודי מסוגל לספק את התוצאות הטובות ביותר. 

מכשיר לטיפול בפיגמנטציה– נקודות חשובות שכדאי להכיר מראש

נשים רבות נלחמות בכתמי הפיגמנטציה שלהן במשך שנים ארוכות, אך לא פעם הן נוחלות כישלון. לא פשוט להיפטר מכתמי השמש או מכתמי הפיגמנטציה, מאחר ורוב התכשירים הקיימים היום בשוק מצליחים רק להבהיר אותם ברמה מסוימת, אך לא לסלק אותם לחלוטין. לעומת זאת, מכשיר לטיפול בפיגמנטציה יכול לחולל פלאים לעור הפנים של כל אחת, ללא שום קשר לגיל או לסיבה להיווצרות הפיגמנטציה. אין ספק כי התפתחות הטכנולוגיה השפיעה רבות על תחום הטיפוח, דבר שבא לידי ביטוי במכשירים חדשניים ומשוכללים, המאפשרים לכל אחת ליהנות מעור פנים מושלם ואחיד. חשוב רק לוודא מראש את הטכנולוגיה שעליה מבוסס המכשיר ולבדוק מהם תופעות הלוואי הצפויות. חשוב כמובן לבחור במכשיר איכותי ומקצועי, העומד בכל התקנים הנדרשים ומאפשר טיפולים קצרים ונטולי כאב.

מכשיר לטיפול בפיגמנטציה – מה קיים היום בשוק?

אחד המכשירים המוצלחים ביותר בתחום, הינו מכשיר ה- Rejuvenation. מדובר על מכשיר המבוסס על טכנולוגיה חדשנית שפותחה בארה"ב. מכשיר זה מסוגל לחדש ולהבריא את עור הפנים, תוך כדי שימוש בטכנולוגיית Gene Biology Wave. מכשיר זה מיועד לכל סוגי העור, הטיפול אינו כרוך בתחושת כאב ואינו כולל תופעות לוואי. מכשיר זה מיועד לטיפול בפיגמנטציה ולהצערת מראה העור. כמו כן, ניתן לטפל בו במקרים של אקנה, קמטים, גוון עור אפרפר ועוד. מדובר על מכשיר פשוט וקל לתפעול שיכול לחולל פלאים בעור של כל אישה, שמעוניינת במראה עור צעיר, מתוח ואחיד יותר. כמו כן, כדאי להכיר את מכשיר ה- ACCURETT, המשמש גם כן לטיפול בפיגמנטציה ולהסרת נגעי עור שונים. המכשיר למעשה מקפיא את רקמות העור הלא רצויות, דבר שגורם להצטמקות ולהיעלמות שלהן תוך ימים ספורים בלבד. המכשיר פועל באמצעות סילון של פחמן דו חמצני, הגורם להקפאת הנוזל הבין תאי. למידע בנושא מכשור למכוני יופי