ארץ ישראל היא ללא ספק המדינה הטובה ביותר בעולם, אך כמו בכל דבר אנו צריכים מפעם לפעם להזכיר זאת לעצמנו. אולי זה מסביר מדוע הישראלים כל כך אוהבים לטוס לחו"ל לאיים הקנריים למשל וזאת עקב העובדה שכל פעם שהם טסים הם יכולים להיזכר איזה ארץ מיוחדת יש להם. אין זה אומר כי המדינות בעולם לא מעניינות, לא יפות ולא מרגשות וזוהי סיבה נוספת מדוע כל כך כדאי לטוס לחו"ל. מבין המדינות בעולם אין ספק כי הישראלים גילו את איסלנד ואין ספק כי זו אחת המדינות המעניינות ביותר בעולם וגם היפות ביותר. זה לא רק הבירה ריקוואיק אלא זה כל הטבע והנופים שיש במדינה הזאת. מעיינות חמים, לוויתנים, בעלי חיים מופלאים וטבע מפואר הופכים את המדינה הזאת לפנינה אמיתית ואין ספק כי אם אתם מתכננים טיול איסלנד היא אופציה מאוד אבל מאוד מעניינת.

מדוע שייט לאיסלנד הוא הפתרון הטוב ביותר לטיול במדינה זו?

אם אתם מחליטים לקחת קרוזים לאיסלנד אתם צריכים לקחת בחשבון שאין להם שם כעת טיסות ישירות וכי יש קושי לא קטן להגיע לשם. אז מה אפשר לעשות בכדי לא לוותר על ההרפתקה המיוחדת של ביקור במדינה זו? התשובה היא שאפשר לקחת קרוז אשר שט בים הצפוני ואשר עוצר בנוורוגיה, שוודיה, דנמרק ועוד וגם עוצר באיסלנד. זוהי דרך נהדרת להכיר את מדינות סקנדינביה ואין ספק כי זה הדרך החכמה ביותר שאפשר לבקר באזור זה. כך תבטיחו כי תראו את המדינה המיוחדת הזאת מבלי לבזבז שלושה ימים על טיסה לכל כיוון וכך תחסכו גם כסף וגם זמן וזהו יתרון אדיר.

> ללא ספק, אתם חייבים לחוות גם שייט נהרות בנהר הדנובה

האם זה משנה באיזה ספינה אני שט לאיסלנד?

כמובן שאתם חייבים להבטיח כי הקרוז יהיה מהנה וברמה הגבוהה ביותר שיש ולכן אתם צריכים להבין שיש משמעות אדירה לשאלה באיזה ספינה אתם שטים לאיסלנד. ככל שתמצאו ספינה יותר טובה כך תוכלו להיות בטוחים כי היא תשרת אתכם בצורה יותר מושלמת וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת אם אתם רוצים לפעול נכון וחכם.