שיפוצים ועבודות במבנים אינם נדירים כל כך, אך בדרך כלל הם מתבצעים בחלק הפנימי שלהם כאשר הגישה אל כל המקומות הדורשים טיפול הינה נוחה יחסית. אך לפעמים, יש גם צורך בטיפול חיצוני למבנה ובשיקום קירות חיצוניים שניזוקו. במקרים כאלה אי אפשר להשתמש בסולם בשביל להגיע למקום הנדרש מכיוון שהוא בגובה לא מספק כלל. 

על כן, המציאו שיטות שונות לביצוע עבודות חיצוניות במבנים כאשר אחת מהן היא עבודות בסנפלינג. מכירים את מתקן הסנפלינג בלונה פארק? כזה. מתקן אליו קושרים את איש המקצוע והוא משתלשל מגג המבנה אל המיקום המדויק בו הוא צריך לבצע את עבודת השיקום.

מי עושה עבודות בסנפלינג?

עבודות בסנפלינג נחשבות לאחד מסוגי העבודות שמסכנות מאוד את הפועלים. למרות שכיום, אמצעי הקשירה והחבלים הינם בטיחותיים מאוד ולכל עובד יש ביטוח למקרה של נזקים בעקבות העבודה, עדיין זה לא הופך את העבודה לפחות מסוכנת. על כן, חייבים לעבור הכשרה מיוחדת בשביל לעבוד בתחום וצריך להיות בעלי ידע מקצועי לצורך ביצוע עבודות בסנפלינג לדוגמא עבודות איטום בסנפלינג. אם כך, ניתן להבין שעבודות בסנפלינג לא מתאימות לכל אחד ולא כל מי שבא לו להתנסות בכך יכול לעשות את זה.

המחיר לעבודות בסנפלינג לעומת עבודות רגילות

חשוב לזכור כי המחיר לעבודות בסנפלינג יהיה בדרך כלל גבוה יותר לעומת המחיר של עבודות רגילות מכיוון שלמרות הכול יש כאן גם גורם סיכון מסוים. נכון שבעלי מקצוע שמתמחים בעבודות בגובה מחזיקים בציוד איכותי במיוחד והבטיחותי ביותר, אך עדיין להיות תלוי בגובה על ידי חבלים תמיד יהיה מסוכן, ולכן גם המחיר שהם גובים יהיה שונה וגבוה יותר מאשר עבודות שיקום רגילות שאינן מצריכות את השימוש שציוד הייחודי הזה.

אולי יעניין אותך גם שיקום מבנים