מתכננים להדפיס חוברות? לפני הכול, כדאי שתערכו לעצמכם רשימה מדויקת עם פירוט ברור מה אתם רוצים בעצם – איזה סוג כריכה אתם צריכים, באיזה גודל אתם מעוניינים להוציא את החוברת, מהו הפורמט הרצוי ועל איזה סוג ועובי נייר, האם אתם מעוניינים בהדפסה צבעונית או רק בצבעי שחור – לבן, האם אתם מעוניינים בהשבחות כמו הבלטות או גימורים ייחודיים, וכן הלאה.

מי הוא קהל היעד של החוברות?

על כל השאלות המוזכרות מעלה, ניתן לענות על ידי הבנה מי הוא קהל היעד עבורו אתם מדפיסים את החוברות. אם מדובר על חוברות אשר מודפסות באופן חד פעמי כמו עלונים, קטלוגים או כאלה שמיועדות לאירוע חולף או שמא מדובר על חוברות שאמורות להיות בשימוש לטווח ארוך יותר כמו חוברות לימוד וכדומה. אפיון קהל היעד יסייע לכם להגיע להחלטות מושכלות ולתוצאה משובחת ובעיקר נכונה..

נייר כרומו – מה זה ולמה הוא כל כך מומלץ

בדרך כלל משתמשים בנייר כרומו לצורך הדפסת חוברות. ולמה? אוהו, יש לכך מספר סיבות – 

  1. מדובר בנייר איכותי מאוד ובעל מראה מרשים ויוקרתי. זהו נייר שמיוצר משבבי עץ ולעיתים מוסיפים לו גם כותנה או פשתן לצורך השבחתו, הוא יפה ומחזיק מעמד לאורך זמן.
  2. נייר כרומו קיים במספר עוביים אשר מבוססים על משקל הדף. המשקלים הקיימים הינם בין 80 גרם שזהו העובי הדק ביותר, ועד ל- 350 גרם – העבה ביותר.
  3. כמו כן, ניתן לבחור בין נייר בעל מראה מט לבין נייר בעל מראה מבריק שזהו יתרון כביר ללא ספק.
  4. בשל מנעד המשקלים הרחב של נייר כרומו, ניתן להשתמש בו לאינספור מטרות כמו הזמנות לאירועים, פליירים, עלונים וכמובן לצורך הדפסת חוברות עם מראה יוקרתי.
  5. לצורך גימור מושלם, ניתן להשתמש בציפוי לכה או בלמינציה. ציפויים אלו מעניקים לחוברת מראה יוקרתי ואף הופכים אותה לעמידה יותר.

הדפסת חוברות מכל סוג אפשר להזמין (במיוחד בימים של ריחוק חברתי) גם און ליין, בקלות וביעילות מבלי לצאת מהבית בכלל.

רוצים להזמין הדפסת חוברות עם מראה יוקרתי? צרו קשר עם גיל פרינט הפקות דפוס איכותי.