צילום מוצרים מקצועי הוא צילום, שאם יש לכם אתר אינטרנט שמוכר מוצרים, יהיה אסור לכם לוותר עליו. רוצים להצליח ולמכור כמה שיותר מוצרים מסביב לעולם? הנה כמה דברים שתצטרכו לדעת על צילום מוצרים מקצועי ונכון.

 

צילום מוצרים מקצועי

לא פעם אנחנו נתקלים באתרי מכירה שמוכרים סוגים שונים את מוצרים ולא תמיד התמונות מושכות. ברוב המקרים, הלקוחות פשוט נוטשים את האתר ומשאירים אותו יתום. טוב, אולי קצת הגזמנו אבל אתר כזה, בוודאי שלא ימכור כמו אתר שתמונותיו מצולמות טוב ומקצועי.

 

למה זה כל כך חשוב?

עליכם להיות מודעים לעובדה, שקונים ברחבי הרשת (ולא רק), רוצים לראות תמונות "גדולות". זו עובדה: תמונות HD גדולות, הופכות נפוצות יותר ויותר באתרי מסחר אלקטרוני בכל רחבי העולם.

תמונות גדולות יותר, גורמות לאתרים להיראות טוב יותר, ובנוסף לשפר את חוויות הקנייה של הקונים, מה שאומר יותר לידים ויותר מכירות.

 

הגדילו את המכירות והמעורבות על ידי תמונות איכותיות

חברות מסחר אלקטרוני, מנסות להשיג מטרה אחת: "ליצור מחדש את חווית הקנייה הלא מקוונת באופן מקוון." את זאת הם עושים בעזרת צילום מסחרי יוצא דופן ובעיקר מקורי של התמונות באתר שלהם, מה שאומר שהם בוודאי מוכרות יותר.

 

כך תגדילו מכירות

שימוש בתמונות מוצר גדולות יותר בעמודי הקטגוריות, מגדילות את המכירות באתר שלכם ב-9.46%.

מחקר שערך מגזין פורבס הראה, כי 50% מהקונים המקוונים אומרים כי: "תמונות מוצר גדולות ואיכותיות, חשובות יותר ממידע על מוצרים, תיאורים ואפילו ביקורות".

ניתן לראות את ההשפעה של תמונות גדולות יותר על דפי מוצרים וקטגוריות. מכיוון שתמונות של דפי קטגוריות בדרך כלל קטנטנות, הגדלת גודלן, מאפשרת ללקוחות לראות את הפרטים של כל קטגוריה.