תחום הבניה והשיפוץ מציע כיום מגוון פתרונות עכשוויים ומתקדמים ביותר. לרוב פתרונות אלו מביאים עמם שיפור ושדרוג. אבל חרף זאת ניתן לומר שיש גם חסרונות. במאמר הבא נדון בעניין הניאגרה הסמויה שאפשר לרכוש באתר https://www.kbgoods.co.il. מה זה? למה זה טוב? ומהם החסרונות של הניאגרה הסמויה?

על מה מדובר?

בעבר התקינו בחדרי השירותים את הצינורות ואת כל מערכת ההדחה באופן חיצוני וניכר לעין. כך שכולנו יכולנו לראות את מכל ההדחה, את הצינורות ואת הברגים המחלידים. כיום יש אלטרנטיבה והיא התקנת ניאגרה סמויה. זו מערכת הדחה שמרכיבים אותה בתוך הקיר כך שהחלקים שלה לא נראים לעין כלל. מה שהעין רואה זה רק את הלחצנים עליהם יש ללחוץ כדי להוריד את המים. תו לא.

היתרונות

במבט ראשוני ניתן לומר כי יש בניאגרה זו רק מעלות. ראשית זה כמובן המראה של חדר השירותים. חלף צנרת מתלכלכת וברגים מחלידים אנחנו רואים קיר חלק ומחופה באלגנטיות. אכן, ניאגרה סמויה מאפשרת לעצב את חדר השירותים במראה נאה וסימפטי הרבה יותר. ואכן זו אחת הסיבות המרכזיות בגינן אנשים בוחרים להמיר את הניאגרה הרגילה בניאגרה סמויה. יתרון משמעותי נוסף הוא הניקיון. כולנו יודעים שככל שיש יותר חלקים ומרכיבים קשה יותר לבצע ניקיון. כמו כן כל החלקים החשופים מתלכלכים ולא תמיד קל לגשת לכל פינה כדי לנקות באופן יסודי. חלקי הניאגרה הסמויה כמובן לא מתלכלכים בגין הסיבה הפשוטה שהם מוסווים ונמצאים מוגנים מאחורי הקיר.

החסרונות

אך אליה וקוץ בה. גם חסרונות יש לניאגרה הסמויה. כולנו יודעים שכל מערכת אינסטלציה עשויה להתקלקל ביום מן הימים, והנושא של תיקון ניאגרה סמויה יעלה ביום מן הימים על הפרק. כאשר מתרחשת תקלה הסיפור מורכב יותר מאשר תקלה בניאגרה גלויה. כמו כן יש לציין כי הנזקים עלולים להתפשט יותר בגין העובדה שחלקי הניאגרה מוטמנים בתוך הקיר ועשויים להביא נזילות ונזקים גם לחדרים הסמוכים. התיקון יהיה כמובן יקר יותר ומסורבל יותר ויהיה כרוך גם בשבירה של הקיר המחפה את הניאגרה.

במה לבחור? השיקולים מוצגים וכל אחד יחליט על פי הבנתו ונטייתו האישית.