אבקת חלבון למתאמנים ולמתאמנות, האם אתם יודעים לגביה את כל מה שצריך? נסביר איך לבחור אותה, בצורה טובה במיוחד.

האבקה עם החלבון (והרבה)

אף פעם לא מזיק להכיר את המותגים המובילים בעולם שמייצרים אבקות חלבון. אבל, גם בלי להיכנס להמלצות על מותג כזה או אחר, נוכל להמליץ לכם על טיפ נהדר, איך לבחור אבקת חלבון , מבלי להתבלבל. חלק גדול מהאבקות הללו מכילות מרכיבים נוספים. לכן, אל תבדקו רק מהו המחיר לכל מאה גרם או קילוגרם מוצר. בדקו דבר ראשון מהו אחוז החלבון במוצר. כאשר אתם מוצאים 70 או 80 אחוז חלבון באבקה, זוהי בחירה טובה.

לא יותר מדי פחמימות

אפילו אם אתם יודעים שאתם צריכים להעלות מסת שריר וגם להעלות מסת גוף, את  עיקר הקלוריות שלכם אתם לא צריכים לקבל מתוך האבקה הזאת. טוב להקפיד על תזונה נכונה ורמת הקלוריות שלכם צריכים להתאים לאורח החיים, מבנה גוף, כמות האימונים שלכם. על כל פנים, כשאתם שואלים איך לבחור אבקת חלבון, הכלל פשוט – בחרו מותג שלא מעמיס את האבקה עם יותר מדי פחמימות. בסביבות עשר גרם פחמימות על כל מאה גרם מוצר, זה בהחלט איזון טוב.

אבקה טעימה על בסיס מי גבינה

על אבקה על בסיס מי גבינה כבר שמעתם? היא נחשבת לפתרון מומלץ, מהטובים ביותר שישנם. לכן, נסיים עם שני טיפים חשובים. ראשית, אם ישאלו אתכם איך לבחור אבקת חלבון עכשיו תדעו שאבקת מי גבינה זו בחירה איכותית. ובנוסף, כדאי לבחור אבקת חלבון באתר ALLIN שתהיה לכם טעימה. אם אתם אוהבים שוקולד או ווניל, תוכלו ליהנות מאבקה בטעמים אלה. יחד עם זאת, מותגים מובילים מציעים גם טעמים נוספים, למשל בננה, טעמי עוגיות ועוד.