בריכת שחיה שיש לכם בחצר הפרטית נחשבת לחלום בהתגשמות עבור המון ישראלים. משפחות שאין ברשותם תקציב לבריכה אמיתית חפורה בעומק האדמה, חוסכים את הכסף ורוכשים בריכה גדולה למדי העומדת על פני הקרקע, באמצעות מוטות ברזל, בד חזק ויריעות עמידות במיוחד. תוכלו בימות הקיץ החמים והלוהטים של ישראל לצאת שניה אל מחוץ לבית ישר לחצר והנה יש לכם בריכה בחינם לאורך כל היום מבלי שיהיה מי שיגיד לכם מה לעשות או מתי לצאת! אמנם כמו שאפשר להנות צריך גם להיזהר ולשמור על רמת ניקיון גבוהה.

מה הן משאבות לבריכת שחיה ולמה אתם צריכים אותן?

למעשה יש כמה סוגים של משאבות לבריכות שחיה – משאבת פילטר ומשאבת חול. משאבת פילטר מנקה את המים של הבריכה החוזרים ונשנים דרכה באמצעות נייר מיוחד המוחדר אל תוך המערכת וסופח אליו את כל הלכלוכים שנדבקים אליו. לעומת המשאבה הזו, יש גם משאבות חול, הנחשבות לחזקות ואיכותיות יותר. ככל שיכולת הסינון של המשאבה טובה ועוצמתית יותר, זה אומר שגם המחיר שלה יהיה גבוה בהתאם. המחיר של המשאבות השונות יכול להתחיל החל מ200 שקלים ועד למחיר של כמעט אלפיים שקלים.

להנות בקיץ מושלם עם כל המשפחה בבריכה המצוידת היטב במשאבות!

לא משנה איזו בריכה אתם מזמינים אליכם לחצר, או מה הצורה והעומק שלה, חשוב שתצטיידו עם כל הציוד ההכרחי על מנת להבטיח לכם איכות מים טובים ותקינים.

משאבות הבריכה למעשה שומרות על תקינות המים שאתם ובני משפחתכם שוחים בתוכם, ולכן זה ברור למה כדאי להשקיע באמצעי זה. ככל שתשקיעו במכשיר משוכלל ויוקרתי יותר, כך המים שלכם יהיו נקיים וטובים יותר. מעכשיו מפסיקים לחשוש ממים מזוהמים בבריכת השחייה שלכם – ונהנים ממים צלולים ונקיים למשחק!