לא פעם אנחנו יכולים לראות בסרטים או סדרות אמריקאיות תופעה, בה גבר נשוי מזמין חדר סודי ונפגש עם המאהבת שלו במוטלים, בתי מלון ומקומות אחרים. מקומות בהם איש לא מכיר אותם, מקומות בהם הם יכולים ליהנות מדיסקרטיות מלאה, סודיות מוחלטת.

בישראל זה מעט שונה, במובן הזה שאין הרבה מוטלים בדרכים מאחר וזו מדינה קטנה, מצד שני, מאחר וזו מדינה קטנה, אז כולם גם מכירים את כולם, מה שמחייב כל גבר או אישה שנפגשים עם מאהבת או מאהב, למצוא מקומות שיכולים לספק להם דיסקרטיות מוחלטת, סודיות מלאה מבלי שאיש ידע שהם נפגשים שם.

הפתרון הוא בית מלון או צימרים לפי שעה שמציעים את האפשרות להשכיר חדר לפי שעה בעיר נתניה למשל או כל מקום אחר. זה פתרון נוח ופשוט, מכמה סיבות. ראשית, אפשר לשכור במקום כזה חדר לשעות ספורות ולא צריך לשכור חדר למשך כל הלילה. זה חוסך לא רק כסף אלא גם שאלות, ודורש הרבה פחות תכנון, שנית, ניתן לשכור את החדר בכל שעה, בוקר, צהריים, ערב, מתי שרוצים. שלישית, מקום כזה מבטיח סודיות מוחלטת, מקום כזה מבטיח דיסקרטיות מוחלטת למי שמחליט לשכור בו חדר.

צימרים לפי שעה או בית מלון שמשכיר חדרים לפי שעה, ניתן למצוא היום בלא מעט מקומות, לא רק בערים ויישובים אחרים אשר נחשבים תיירותיים, אלא גם במקומות אחרים. ערים גדולות רבות כוללות מבנים שכאלה. לעיתים הם משמשים למפגשים מהסוג שאנחנו מדברים עליהם במאמר זה, ולעיתים הם משמשים למפגשים בין זוגות צעירים שאין להם איפה לבלות ביחד זמן אינטימי, לעיתים הם משמשים למפגשים בין זוגות נשואים שמחפשים זמן איכות לעצמם בלי שהילדים יפריעו להם, וכן למפגשים נוספים, אחרים.

צריך לומר, אותם חדרים שמושכרים לפי שעה בצפון למשל https://www.irooms.co.il/חדרים+לפי+שעה+בצפון.html, הם לא חדרים יקרים אך גם לא מדובר בחדרים זולים מהסוג שאנחנו מדמיינים במבנים שכאלה. מדובר על חדרים איכותיים, לא פעם אלה חדרי בוטיק, שמשלבים בתוכם את כל מה שנדרש בשביל ליהנות מכמה שעות ביחד, בצורה אינטימית ונעימה. כמובן שהמקום מבטיח סודיות ודיסקרטיות מושלמת, כך שאיש לא ידע שאנחנו היינו שם ומי בילה איתנו באותו זמן במקום.