שעוני ראדו הם מותג פופולרי שידוע בשעונים הזולים והמסוגננים שלו. הם זמינים במגוון רחב של עיצובים, צבעים וגדלים.

שעוני Frederique Constant הם מותגי השעונים היקרים ביותר בעולם. החברה קיימת מאז 1845, מה שהופך אותם לאחד ממותגי השעונים הוותיקים ביותר שקיימים.

הקדמה: במאמר זה, נשווה את שעון Rado עם שעון פרדריק קונסטנט כדי לראות איזה מהם יתאים לך יותר לרכוש כתכשיט להשקעה או סתם כשעון שנראה טוב שתוכל לענוד לכל מקום.

ראדו נגד פרדריק קונסטנט: איזה שעון מתאים לך?

לשני המותגים יש חוזקות וחולשות משלהם. לכן חשוב להבין מה אתם צריכים לפני שאתם מחליטים איזה שעון מתאים לכם.

שעון Rado הוא שעון מתוצרת שוויץ שקיים מאז שנות ה-30. החברה הוקמה על ידי אדם בשם פרנץ ראדו. החברה התמקדה במקור בייצור חלקים למטוסים, אך עד מהרה החלה לייצר גם שעונים. שעוני ראדו ידועים בעיצובם הייחודי ובאיכותם הגבוהה. הם מייצרים שעונים מאז 1884 בעיר לה לוקל, שוויץ.

שעון Rado הראשון נוצר משעון כיס מהאוסף של אביו של ז'ורז'-אנדרה, אותו שינה כדי להתאים יותר לשעוני יד. בשנת 1913, ז'ורז'-אנדרה יצר את שעון היד הראשון של Rado עם פונקציית שעון עצר משולבת. עם המצאה זו, הוא נודע כ"ממציא שעון העצר".

שעון Frederique Constant הוא שעון מתוצרת שוויץ שקיים מאז תחילת המאה ה-19. החברה נוסדה על ידי שני גברים, פרדריק קונסטנט ואמיל בנארד, שניהם נולדו בשוויץ ב-1847 וב-1848 בהתאמה.

שעוני ראדו יקרים יותר משעוני פרדריק קונסטנט מכיוון שהם עשויים מחומרים איכותיים יותר. שעון Frederique Constant הוא שעון יוקרה מתוצרת שוויץ אשר נוסד בשנת 1868 על ידי לואי ברנדט ואדמונד ייגר. יש לה מטה חברה בז'נבה, שוויץ ומעסיקה יותר מ-600 עובדים. שעוני החברה ידועים באיכותם ובעיצובם.