גופי תאורה הם אחד האלמנטים החשובים ביותר בבית. הם צריכים להיות ממוקמים במקום הנכון, כך שהם לא רק ייראו טוב, אלא גם מספקים אור מספק. לכן חשוב לבחור את המתקן המתאים לבית שלכם. זה לא יוצא דופן שאנשים מנסים לחסוך כסף על ידי התקנת גוף תאורה זול. בכך הם בסופו של דבר מקריבים את האיכות והעמידות של גוף התאורה. זה יכול לגרום לבית שלך להיראות מיושן וללא קשר עם סגנון החיים הנוכחי שלך.

שיקולים בבחירת גופי תאורה 

גופי תאורה צמודי תקרה משמשים בעיקר לתאורה במקומות גבוהים כמו בבנייני משרדים או משק, בתי יוקרה ומבנים חשובים נוספים באזורים עירוניים. בעיקרון, גופי תאורה צמודי תקרה נחשבים לגופי התאורה המאובטחים, היציבים והיעילים ביותר.

תאורת צמודי תקרה מספקת מערכת תאורת חוץ יציבה ובטוחה יותר, שאינה דורשת תחזוקה רבה. רוב המתקנים הצמודים לתקרה מגיעים עם ברגים להרכבה. יתרון נוסף הוא שניתן להשתמש בגופי תאורה צמודי תקרה

שקוע או צמוד תקרה – איזה גוף תאורה מתאים לך יותר?

גופי תאורה שקועי תקרה מושלמים ליצירת מראה עכשווי בכל חדר, וניתן להשתמש גם בנורות שקועי קיר לאותה מטרה. . ניתן להתאים את המתקנים הללו לצבע הקיר שלך למראה ניטרלי ונקי. לדוגמה, אם תרצו שגוף התקרה השקוע ישלים את צבעי האור על הקירות, תוכלו לבחור באור כמו לד או נורת פלורסנט בתקרה.

לעומת זאת, גופי תאורה צמודי תקרה משמשים לעתים קרובות במבנים מסחריים, אך ניתן להשתמש בהם גם במקומות מגורים בתנאי שהם מותקנים גבוה מספיק כדי למנוע בעיות של סנוור או הצללה מאור שמש ישיר הנופל עליהם.