מתנות לידה מומלצות בשנת 2021

אחת מהמקורבות לנו ילדה ומגיע לה מזל טוב כמובן. אך השלב בו רובנו נתקעים מגיע, איך לא, ברגע קניית המתנה. לקנות מתנת לידה זו יכולה להיות פעולה מעט מבלבלת. הרי מגוון האביזרים לתינוקות הוא עצום ואנחנו כמובן רוצים להיות כמה שיותר מיוחדים. אך עם זאת, יעילים ולקנות מתנה שתשמש אותה ואת התינוק החדש. אז איך בוחרים מתנת לידה ומה מומלץ?

איך בוחרים מתנת לידה?


כשמדובר בבחירת מתנה, אם לא תתמקדו על כיוון או תקציב, כנראה שתאבדו את הכיוון מהר וכל תהליך הבחירה יהיה ארוך וקשה יותר. קבלו כמה טיפים לפני שהולכים לחנות או מחפשים באתר מתנת לידה:

  • מה הקרבה? – בתור התחלה, הגדירו מהי מידת הקרבה שלכם עם היולדת. הרי אם אתן חברות חדשות מהעבודה כנראה שלא תקנו לה עגלת תינוק או איזו מתנה גדולה ויקרה. אך אם הקרבה היא משמעותית, כנראה תרצו להשקיע יותר.

  • מה התקציב? – אחרי שהתמקדתן על סדר גודל המתנה, הגדירו מראש את התקציב המקסימלי שתוכלו להרשות לעצמכן להוציא עליה. כך תוכלו לוודא שלא תגזימו במעמד הקניה.

  • במה יש צורך? – לעיתים, על פי רמת הקרבה, תוכלו לדעת האם האמא המאושרת זקוקה למשהו מסוים או רוצה לקנות משהו אך מהססת. עוד נקודה שתעזור לכן לדעת היא אם זוהי הלידה הראשונה שלה או שמא יש לה כבר ילדים.

 

מתנות לידה מומלצות


לעיתים באמת קשה לנו להחליט, פשוט כי יש כל כך הרבה אפשרויות למתנות לידה. במיוחד בשביל להקל את הבחירה, ערכנו רשימה של כמה מוצרים מומלצים למתנת לידה:

  • משטח פעילות – זו מתנה שתמיד כיף לקבל וגם תמיד טוב שיש יותר מאחד.

  • קוביות עץ – משחק שלעולם לא ימאס ממנו. כך גם תתרמו להתפתחותו של התינוק.

  • רוקר לתינוק – מתנה אדירה שתשמח את היולדת מאוד! זוהי מתנה לקרבה גדולה יותר ליולדת.

מגוון רעיונות למתנות מחכות לכם באתר Baby Lee

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

פריוריטי

מה זה פריוריטי?

פריוריטי היא אחת מהתוכנות העסקיות הפופולריות, הגמישות והנוחות ביותר לשימוש. אך זה לא מספיק על מנת להגדיר עד הסוף מה זה פריוריטי. בראש ובראשונה מדובר

קרא עוד »