התנור המשולב הקומפקטי מורכב מתא אפייה ומכיריים. מדובר על תנור איכותי מאוד שמשמש לכלל המשימות הנדרשות עבור בישול ואפייה. מדובר על תנור שמציע כמעט את כל הפעולות שמציע תנור רגיל אך תופס הרבה פחות מקום. הוא רלוונטי מאוד עבור חללי מטבח קטנים. בשנים האחרונות ניתן למצוא מגוון רחב של תנורים משולבים איכותיים ומתקדמים ועל כן, אם אתם מחפשים תנורים קומפקטיים, כדאי מאוד שתקראו על 6 התנורים הקומפקטיים המומלצים לשנת 2021.

קנו מגוון מוצרי חשמל באתר kerizman >>>

6 תנורים קומפקטיים מומלצים

  1. תנור בנוי קומפקטי עם פעולת מיקרוגל CMG633BW1- מדובר על תנור שמאפשר תוצאות בישול ואפייה טובות מאוד. ניתן להשתמש במיקרו בצורה מהירה טובה ולשלב בישול עם טורבו גריל בו. כל מנה יוצאת מושלמת בשימוש בתנור המדובר שכן יש לו 14 תוכניות אוטומטיות מוגדרות מראש, ממשק נוח לתפעול בתצוגה גדולה ואיכותית ועיצוב ייחודי ומרשים. התאורה בתנור היא תאורת לד מושלמת וחסכונית.
  2. תנור בנוי קומפקטי עם פעולת מיקרוגל CMG633BS1 של חברת בוש- מדובר על תנור איכותי מאוד שמשלב בו מיקרוגל. יש בו 14 תוכניות אוטומטיות שניתן להגדיר מראש, ממשק נוח לתפעול בתצוגה גדולה וברורה ועוד.
  3. תנור בנוי קומפקטי עם פעולת מיקרוגל CMG633BB1 שחור של חברת בוש- מדובר על תנור שמאפשר תוצאות בישול ואפייה איכותיות ומצוינות. ניתן להשתמש בו בצורה מהירה ואיכותית. הוא משלב טורבו גריל ותנור
  4. תנור משולב אידוי ומיקרוגל דגם CO565AGS0 של חברת סימנס- מדובר על תנור אידוי שמשלב בו מיקרו גריל לצורך הכנת מזון בצורה קלה, מהירה ואיכותית. הלחצנים בתנור מוארים ויש בו חמש עשרה תוכניות שמוגדרות מראש.
  5. תנור בנוי משולב מיקרוגל 60 ס"מ HM636GNS1 של חברת סימנס- מדובר על תנור שניתן לנווט בו באמצעות כפתור ייחודי נוח וגדול לצורך בחירה בין התוכניות השונות. יש תא אפייה בציפוי אמייל בתנור המדובר והוא עמיד מאוד וקל לניקוי.
  6. תנור בנוי משולב מיקרוגל 60 ס"מ HM636GNW1 של חברת סימנס- גם התנור המדובר הוא תנור איכותי מאוד שניתן לנווט באמצעות כפתור ייחודי גדול ונוח לצורך בחירה בין התוכניות השונות. תא האפייה גם בתנור המדובר מצופה אמייל והוא קל מאוד לניקוי. הדלת של התנור חלקה ובטיחותית והיא מכילה 3 שכבות זכוכית.