אזור הדרום הוא אחד האזורים המבוקשים ביותר והוא מושך אליו תיירים מכל הארץ וגם מכל העולם.

אנחנו כאן על מנת להמליץ לכם על טיולי שטח מומלצים באזור הדרום על מנת להקל עליכם את הבחירה כמו גם את ההתמצאות באזור הדרום.

כביש הערבה הוא כביש כמעט בלתי נגמר. לא כולם מודעים למסלולי הטיולים המסתתרים באזור. פינות חמד מדהימות כמו גם אטרקציות בלתי נשכחות. מומלץ לכל מטייל להכיר את האזור ולבחור בטיולים אטרקטיביים באזור.

טיול מספר 1 – טיולי אופניים בארץ המכתשים

בלב המדבר היפהפה ישנה האפשרות ליהנות מסלולי אופניים. 'שועלי המדבר' זה המקום שם תוכלו לשכור אופניים לכל אחד ובכל גיל כך שתוכלו ליהנות מחוויה מדהימה ומיוחדת במינה.

טיול מספר 2 – חוות אנטילופות

באזור הערבה יש את הספינה האנטילופות. מדובר במעין תיבת נוח אשר לא באמת שרדה אצלנו מהמבול אך היא כן נראית דומה מאוד לתיבה המקורית. מדובר בסירה גדולה מאוד והיא עמוסה בחיות רבות. מלבד החיות החמודות והקטנות שינן גם האנטילופות האפריקאיות אשר יש אליהן גישה מקורב ממש.

טיול מספר 3 – מצפה רמון – משחק חץ וקשת מדברי

אטרקציה משפחתית וכיפית במיוחד אשר משלבת ספורט עם משחקים וטיולים בנוף המדברי והכול באמצעות משחק מדהים ומרתק.

מלבד זאת אפשר ליהנות במקום מסדנאות יצירה מדבריות ומהאפשרות ליהנות מאוצרות הטבע שמציעה מכתש רמון. בעזרתם תוכלו להכין את המזכרות מהטיול.

טיול מספר 4 – מר מדבר – טיולים מיוחדים לילדים

באזור מר מדבר תוכלו לבלות עם הילדים בטיולים מרתקים במיוחד. זה כולל רכיבה על גמלים, טיולי אופניים וטיולי גי'פים בלתי נשכחים, אפשרות של לינה במדבר, טיולי דיונות ומצוקים ועוד.

טיול מספר 5 – עין יהב – קטיף בלב המדבר

מלוא הטנא הנמצאת בעין יהב זוהי גם כן מקום קסום במיוחד. מודבר בחווה אורגנית אשר מאפשרת קטיף עצמי של ירקות מסוגים שונים. עשרות זנים של עגבניות, חצילים, פלפלים מסוגים שונים ועוד.

אזור הדרום הוא בהחלט מקום מרענן, אטרקטיבי ומרגש במיוחד וכל אחד יכול למצוא את המקום הכי מתאים עבורו.

ואם תזדקקו לשירות של חילוץ שטח יש לכם אותנו או את עמיפיקס אשר מומחים לשירותי דרך בשטח.