אם אתם מעוניינים להפסיק לעשן סיגריות מפני נזקי העישון כמו שאיפת עשן  ונזקים שונים. הסיגריה האלקטרונית מהווה מכת מחץ לסיגריות הרגילות, רבים מעוניינים מאד לעשן את הסיגריה האלקטרונית במקום הסיגריה הרגילה. 

ניתן לומר כי רבים משתמשים בסיגריה זו במאמר זה נספר על מהם הסלילים לסיגריה אלקטרונית ומתי צריך להחליף אותו? 

מהו סליל? 

סליל הינו חלק מהרכיבים של הסיגריה האלקטרונית הוא בעצם סליל של ברזל שבתוכו יש חומר דליק. בדרך כלל כותנה החומר הזה הוא החשוב ביותר להפעלת הסגריה האלקטרונית ובכך לגרום לסגריה לפעול היטב.

 מדובר על גוף חימום שמכונה גם סליל והוא חלק חשוב במיוחד לשימוש בסגריה האלקטרונית. הוא מתלהט ברגע שהאדם מבצע שאיפה מהסיגריה. הסלילים דומים מאד ועשויים מחומר סופג כמו כותנה או פשתן וכן ממתכת שמוליכה חשמל. ההתנגדות של הסלילים נמדדת 1.5-2.5 בלבד. ככל שהצפיפות של הסלילים גבוהה יותר הם מתלהטים מהר יותר. 

כל כמה זמן צריך להחליף את הסליל? 

יש צורך להחליף את הסליל שבוע או שבועיים. אבל זה תלוי מאד במספר רב של גורמים שמשפיעים על כך: כמות התמצית טעם בנוזלי המילוי, רמת הסמיכות שלהם, עוצמות של השימוש ותדירות השימוש בסיגריה האלקטרונית. 

חשוב להבין כי אם אתם משתמשים במיכל אחד ביום או במספר מכלים ביום. כנראה שתצטרכו להחליף את הגוף חימום מוקדם יותר. 

יש צורך להחליף את הגוף חימום כאשר הכותנה או הפשתן מאבדים מהתכונות שלהם והם מפסיקים לספוג את נוזלי המילוי. ניתן להרגיש בכך כאשר יש טעם לא נעים בכלל והנוזל עצמו משחיר. לפעמים לא מרגישים טעם שרוף אז הטעם של הנוזל נעלם או לא מורגש. בזמן הזה שהוא קורה לאחר שבוע או שבועיים יש להחליף את הסליל. למידע נוסף היכנסו לאתר https://vapepoint.co.il/