לבחירה של תאורה יש משמעות גדולה על החיים שלנו, על ההרגשה שלנו ועוד. כשמדברים על תאורה לאירועים – יש לכך משמעות לא קטנה גם לגבי האווירה באירוע עצמו.

בחירת תאורה לאירועים – כך עושים את זה נכון! 

כאשר אתם בוחרים תאורה לאירוע התאימו את הפריטים שתבחרו לקונספט ולאווירה שתרצו ליצור. לדוגמא: עבור חתונה או בר מצווה נרצה תאורה שמחה במיוחד, לכן נבחר פנס צבעוני שטוח (פיתה) שעובד על פי קצב המוזיקה שאפשר לחבר למיקסר. 

לאירועים גדולים אפשר לבחור חבילת תאורה שכוללת פנסי תאורה בהתאמה אישית, לדים צבעוניים חזקים, סטנדים בגבהים שונים, מיקסר תאורה, מכונות עשן, כדורי אורות וכולי. 

עבור אירועים אינטימיים וקטנים יותר אפשר לבחור פנס תאורה אחד או שניים בעיקר עבור מרחבים חיצוניים קטנים. הכנסו לקטלוג שלנו לבחירת אלמנטים מתאימים לצרכים שלכם. 

איזה מוצרים תוכלו למצוא בקטלוג שלנו? 

בין פנסי התאורה שלנו תמצאו: תומס לד פיתה המתאים לאירועים של תקליטים, מפיקים, של אנשים פרטיים, בעלי עסקים וכולי. קורל ציוד לאירועים מספקת מגוון רחב של פנסי תאורה מסוגים שונים וציוד ליצירת אפקטים. 

בנוסף לכך, אנו מספקים תאורה צבעונית או רגילה, פנסי פיתה, מיקסר תאורה וכו'. אם תרצו תוכל לבחור בר צבעוני עומד או כל פנס אחר בתוספת מגוון רחב של ציוד שיכניס אווירה ואור למפגשים שלכם. 

המומחים של קורל ציוד לאירועים יספקו משלוחים לכל מקום בארץ ייעוץ מקצועי ואפילו פריקה של הציוד והכנסתו למקום, כמו גם התקנתו (*בתוספת תשלום). 

כדי לקבל ייעוץ, התאמה והצעת מחיר – צרו קשר עם אנשי המקצוע שלנו מומחים בהתאמת ציוד לאירועים. אנו נתאים לכם את חבילת התאורה הנכונה ביותר תוך התאמה לתקציב ולאופי האירוע. 

למידע נוסף לחצו כאן: השכרת תאורה צבעונית ואפקטים

תאורה צבעונית ואפקטים יספקו אטרקציה נוספת ונפלאה בזמן שרוקדים, מופיעים, מבלים ופשוט נהנים במרחב שיש בו אירוע או כל חגיגה.