עונת הקיץ הינה העונה החמה ביותר בארץ, ומשום כך ישראלים רבים מחפשים אחר פתרון יעיל, נוח וזול שיאפשר להם ליהנות מטמפרטורה נעימה וקבועה בכל חלל בו הם נמצאים. בבתים פרטיים נעשה לרוב שימוש במאווררים או מזגנים, כאשר מאוורים נחשבים כפתרון זול יותר אך פחות יעיל לעומת מזגנים, אשר אלו מצננים ביעילות אך צורכים אנרגיה גבוהה יותר וכך עלויות גבוהות יותר.

כאשר מדובר על צינון של האוויר הפתוח, כמו בחצר או גינה פרטית, גני אירועים וכל חלל אחר שנמצא באזור פתוח שאינו מקורה לחלוטין – יעילות פתרונות המיזוג שצוינו לעיל יורדת, ולכן יש צורך להיעזר בפתרון אפקטיבי יותר של מצננים מקצועיים.

מהם מצננים?

מצננים, כפי ששמם מעיד על כך, הינם מערכות צינון ומיזוג אוויר הפועלות בטכנולוגיה ייחודית של הזרמת אוויר קר וטרי לחללים פתוחים. המצנן בנוי ממערכת מים סגורה, משאבה פנימית, פדים מיוחדים ומאוורר עוצמתי. המצנן פועל על ידי שאיבה של מים המרטיבים את הפדים שנמצאים בו, וכך נוצרת הזרמה של אוויר קר ויבש אל חללים פתוחים בהם קיים אוויר חם ולח.

היתרון של מצננים הוא בנוחות התפעול והזמינות שלהם, כיוון שהם פועלים כיחידה אחת הניתנת לניוד ממקום למקום ומצריכה חיבור אל שקע חשמל ומקור מים בלבד.

מתי מומלץ להשכיר מצננים?

השכרת מצננים מומלצת בכל מקום הדורש קירור יעיל של החלל, וצינון האוויר באופן מהיר, נוח וזול. ניתן ומומלץ להשכיר מצננים למגוון אירועים פרטיים ועסקיים, או כל אירוע אחר חד פעמי המצריך פתרונות קירור איכותיים.

מצננים יעילים גם עבור מקומות וחללים גדולים וסגורים, בהם לא ניתן להתקין מזגנים או אמצעי מיזוג אחרים הדורשים התקנה מורכבת, כמו מחסנים, מפעלים אולמו ספורט וכו'.

לעוד מידע, בקרו באתר של א.א. השכרת מזגנים