החלפת מנעולים בבאר שבע

בכל דלת קיים מנגנון נעילה מסוג כזה או אחר, המאפשר נעילה של הדלת והענקת הגנה וביטחון למקום בו הדלת נמצאת. ניתן לראות מנעולים המותקנים על גבי דלתות שונות כמו דלתות של מכונית, שערים, סורגים, כספות, תיבות דואר, דלתות גלילה וכמובן גם דלתות לבית.

במקרה של מנעול תקול שאינו מאפשר פתיחה או נעילה של דלת, צריך להחליף את המנעול הקיים באחד חדש בעזרת איש מקצוע מנוסה בתחום. מנעולן מתעסק במגוון שירותים בתחום המנעולים הכוללים בין השאר פריצה, תיקון והחלפת מנעולים. לכן אם אתם זקוקים לשירותי החלפת מנעולים בבאר שבע, פורץ מנעולים הנמצא קרוב לאזור מגוריכם הוא הכתובת אליה יש לפנות.

שירותי החלפת מנעולים מכל סוג

הנה כמה סוגים של מנעולים אותם רק מנעולן מוסמך יכול להחליף:

  • מנעול לדלת כניסה משוריינת – כדי להבטיח ביטחון מלא ליושבי מבנה פרטי או ציבורי, נהוג להתקין דלתות משוריינות בכניסה למבנה כמו דלתות רב בריח, פנדור, שריונית חסם וכו'. דלתות אלו כוללות מנעולים חזקים ועמידים בפני פריצה, דבר המצריך החלפה שלהם במקרה של מנעול תקול.
  • מנעול לשערים – שער נועד לתחום אזור מסוים ולמנוע כניסה של אנשים שאינם מורשים אליו. לרוב שערים אלו בנויים ממנגנון נעילה עמיד המבטיח ביטחון גבוה מפני פריצות, ולכן רק מנעולן מקצועי יוכל לבצע החלפה של מנעול שער שנתקע.
  • מנעול לרכבים – גם בדלתות הרכב קיים מנעול מיוחד, אותו ניתן לפתוח גם בעזרת שלט רחוק. החלפה של מנעול מסוג זה צריכה להיעשות באופן מקצועי ע"י מנעולן מורשה.

לסיכום, מנעולן בבאר שבע למשל, מתמחה במגוון שירותים בתחום המנעולים, כמו החלפת מנעולים תקולים או כאלו שיש צורך להחליפם בכל תקופה כדי לעלות את ההגנה והאפקטיביות של המנעול.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם