הדרך שבה אתם כותבים את קורות החיים שלכם תשפיע באופן ישיר על סיכויי הקבלה שלכם למשרות שאליהן אתם מנסים להתקבל. הכנו לכם מדריך לכתיבת קורות חיים שיעזור לכם להבין מהם הקווים המנחים לפיהם אתם צריכים ללכת, כך שתוכלו לנסח את המסמך בצורה מוצלחת.

שימו לב שאם אתם מתחילים לנסח את קורות החיים שלכם, עליכם להציג את עצמכם בצורה כזו שתהיה אמינה, אך מצד שני כמובן שלא להרחיב יתר על המידה על דברים שליליים מהעבר שלכם, אשר יכולים להשפיע לרעה על הסיכוי שלכם להתקבל למשרה בה אתם מעוניינים.

 

רצוי לעשות שימוש בתבנית מוכנה

אם אתם רוצים ללכת בדרך הבטוחה, אז יהיה כדאי לכם לעשות שימוש בתבנית מוכנה לקורות החיים, על סמך המקצוע שלכם, כך שאם אתם מנסים להתקבל למשרה בהייטק, תוכלו לעשות שימוש בתבנית שמותאמת לעולם ההייטק, בה תוכלו להזין את כל המידע שלכם, ומיד לאחר מכן מסמך קורות החיים שלכם יהיה מוכן.

כל אחד היה רוצה למצוא משרה נחשקת שהוא היה יכול להרגיש בה בנוח ולהיות כמה שיותר מרוצה ממנה, אך אפשר לומר שאם אתם רוצים ללכת על בטוח ולבחור במשרה שבאמת תוכלו להיות מרוצים ממנה, אז זה יהיה נכון לעשות מאמץ כדי לבחור במשרה שתוכל להתאים לכם בסופו של דבר.

 

תציגו את הכישורים שלכם כראוי

בעת ניסוח קורות החיים, הדגש העיקרי שצריך לעניין אתכם הוא הצגת כל הנקודות החיוביות עליכם בצורה ברורה וכזו שתהיה גלויה ככל שניתן. זה יהיה חשוב כדי ליצור רושם חיובי על המעסיק ולאפשר לכם להיות בפוזיציה הרבה יותר טובה מול כל המעסיקים הפוטנציאליים. רק כך תוכלו להצליח עם הניסיון להתקבל למשרה נחשקת בתחום שלכם.

 

לחצו כאן למידע נוסף על כתיבת קורות חיים.