האם חלמתם פעם על היום הזה? אתם קמים בבוקר, יוצאים מחדר השינה מנומנמים, אבל בסלון מחכה לכם הפתעה. שלוש ספות מעוצבות מעור תנין (או החיה האהובה עליכם) נחות בשלווה במרכז הסלון, כאילו הן היו שם תמיד. זה מרגיש נפלא נכון? 

כולכם בוודאי רוצים סלון מעוצב, אבל המחירים שיש בשוק, לא מאפשרים את זה. הם נעים בין אלפי לעשרות אלפי שקלים. תמיד גם קיים השיקול שאם יש ילדים קטנים בבית, הם עלולים להרוס את זה וחבל על ההשקעה. 

אבל הנה הפתרון שמצאנו לכם היום, המשיכו לקרוא כדי לדעת מהו. 

סלונים מעוצבים מעודפים:

כל חברה שמייצרת ומייבאת סלונים מעוצבים, סלוני יוקרה, מחזיקה במחסנים שלה מלאי גדול של מערכות ספות ואביזרים משלימים לסלון שלא נרכשו או שהם מקולקציה ישנה יותר, לחברה אין הרבה מה לעשות עם הדגמים הללו או עם היחידות האחרונות שנשארו במחסן ולכן, המחיר שלהם צונח. 

איך זה עובד? לכל חברה יש ליין מוצרים והעיצוב משתנה במהירות משנה לשנה. ככה, שבתחילת שנה חדשה, כשהקו החדש מגיע, הדגמים הישנים נדחקים למחסנים, למרות שבמושגים של אדם ממוצע, הם ממש לא ישנים, להיפך, כל אחד היה שמח לעצב את הסלון שלו עם המערכות הללו, אבל מבחינת החברה ככה זה מוגדר והמערכות הללו נשלחות למחסנים. 

החברה מציעה לרכוש את הספות ואביזרי העיצוב במחירים מצחיקים יחסית למחיר המקורי. בפרט כאשר מדובר על מערכות שעולות עשרות אלפי שקלים, המחירים צונחים בשל הקושי למכור את הספות האלו. 

לכן, זו ההזדמנות שלכם לקבל סלון מעוצב ברמה גבוהה מאוד, עם ספות נוחות מודרניות והכל, במחירים נמוכים בהרבה ממה שאנשים לפניכם שלמו על הספות הללו. 

> למגוון רחב של רהיטים בקרו באתר https://www.beteli.co.il