עולם השילוט והפרסום מציע מגוון רב של פתרונות עבור מגוון רב לקוחות כאשר אחת השאלות היותר נפוצות איזה סוג של שלט מתאים יותר. האם שמשונית, אשר מהווה סוג של פתרון זמני עבור השילוט, או דווקא שלט קבוע. נתחיל ונסביר כי עבור השלט אותו תרצו להציב, ברוב המקרים, כמו למשל בחנויות או בתי עסק, תצטרכו לשלם אגרה עירונית היות וזה נחשב לסוג של פרסום. במקרה הזה גודל השלט אותו בחרתם מהווה פקטור מרכזי לגובה האגרה אותה תשלמו ולכן זה דבר שיש לקחת בחשבון. שלט קבוע במקרים רבים הינו בולט יותר לעין כי אנו יכולים לבחור מתוך מגוון רב יותר של אפשרויות עיצוב

מעבר לכך, ניתן לייצור אפקטים מסויימים בשלטים קבועים, כמו טקסט מואר, לוגו מואר, אלמנט כלשהו בשלט שזז ועוד מגוון רב אלמנטים עיצוביים לאור העובדה שהשלט מחובר לחשמל. במקרים רבים שלט קבוע תופס תשומת לב רבה יותר של עוברי אורח ולקוחות ועלול להוות גורם מכריע בהחלטה של לקוח אם להיכנס לבית עסק מסויים או לא.

מתי נעדיף להשתמש בשמשונית?

למרות על האמור לעיל גם השימוש בשמשוניות לקישוט או בתור שלט הינו דבר יחסית נפוץ מכמה סיבות מרכזיות. ראשית נדבר על הפאן הכלכלי, שכן הכנת שלט בעזרת שמשונית הינו דבר מאוד זול לעומת שלט קבוע ויש בתי עסק שיעדיפו את זה. בנוסף, במידה ואתם מחפשים שלט פרסום זמני כמו למשל לעסק שנמצא ביריד מסויים, לעסק בשיפוץ, שלט לתערוכה ועוד, הדפסת השלט על שמשונית יכול להוות פתרון אידיאלי עבורכם, גם הוא מצריך מינימום השקעה כלכלית, גם מאוד נוח לתלות ולהסיר אותו והכי חשוב, במידה ותצטרכו תוכלו להשתמש בו שוב בפעם הבאה.

>למידע נוסף ורכישה בקרו באתר https://yaldutmetuka.co.il/