צילומי סייב דה דייט חשובים לזוגות רבים ולא בכדי, אלו יהיו התמונות אשר יעוררו את התרגשותם הראשונית של המוזמנים לאירוע מלבד התמונות שמצולמות על מגנטים לאירועים ולעיתים חלקם של האורחים יוודעו לקיום החתונה בעת ראיית תמונות אלו. אז איפה ניתן לצלם את תמונות סייב דה דייט המקוריות ביותר?

חוף הצדפים שבשמורת הבונים

צילומי סייב דה דייט על רקע של חופי ים הפכו כבר לדבר שבשגרה אך במידה והנכם חובבי ים מושבעים ורוצים להצטלם על רקע הים ולהיות מקוריים במקביל, חוף הצדפים שבשמורת הבונים הינו המענה המושלם בשבילכם.

מערות

ארץ ישראל שופעת במערות מרהיבות. את צילומי סייב דה דייט במערות ניתן לעשות כאשר התאורה הינה תאורת נרות דבר שמוסיף רבות לאווירה הרומנטית של הצילומים ומעביר את הרגשה זו גם אל האורחים. כמו כן בקרבת שמורת הבונים ניתן למצוא מערות כחולות.

מבנים נטושים

מבנים נטושים הינם לוקיישנים מקוריים למדי בעבור צילומים אלו. ישנן כמה דרכים לבצע את צילומי סייב דה דייט במבנים נטושים כאשר ניתן לצלם בתוך המבנים או במידה והמבנים הנטושים שוכנים ממש בטבע כמו הכפר הנטוש שבליפתא, ניתן למצוא נקודות נוף המשקיפות על המבנים ולהצטלם בהן. בנוסף, מבנים נטושים מושכים אליהם אמני גרפיטי רבים. במידה ותמצאו או שאפילו תזמינו אמני גרפיטי לצייר ציור במיוחד בשבילכם על הקירות תוכלו לקבל תמונה מקורית ומדליקה למדי.

הגן היפני שבחולון

מכיוון שהגן היפני שבחולון הינו מקום קטן, הוא מתאים במיוחד לצילומי סייב דה דייט כאשר מבקשים לעשות תמונה אחת. במקום ישנו גשר קטן מעל מים ושוררת במקום אווירה נעימה.

מפלים ונחלים

לחובבי הטבע שבינכם, ייתכן ותמצאו מפלים ונחלים כמקומות המושלמים לצילומי הסייב דה דייט שלכם. מקומות המתאימים לצילומים אלו ניתן למצוא בעיקר בצפון אך גם באזור השרון ומעט צפונה ניתן למצוא לא מעט לוקיישנים מתאימים. את הצילומים ניתן לערוך ממש על שפת הנחלים ולאמיצים שביניכם, ניתן להצטלם ממש בתוך המים, כמו שתוכלו לראות באתר https://shmulik-hazan.co.il/.

גן הקקטוסים

במידה והנכם מעוניינים לבצע את הצילומים בקרבת תל אביב, ייתכן וגן הקקטוסים שבגני יהושוע הינו פתרון מושלם עבורכם. במקום ניתן למצוא קקטוסים רבים לצד פסלים מרהיבים.