אם בתחילת דרכם, אתרי מסחר וירטואליים הם כאלה שהרגישו בתור מקום שלא ממש יפרח וישגשג בצורה טובה, הרי שהתחושה הזו נעלמה כלא הייתה עם המוני אתרי מסחר שקמים כל הזמן ומציעים הרבה יותר מאתר תדמיתי כי אם אתר קניות שבו ניתן לרכוש את הסחורה המוצעת בצורה מקוונת אונליין. למה עדיף כי הרכישה הזו תתבצע מאתרים בארץ, ולא דרך אתרים בחו"ל? יש לכל הפחות שלוש סיבות לכך.

קונים מתנה ללא בעיה

הרבה פעמים עולה הצורך לבצע רכישה של מתנה מבלי לבזבז את הזמן הזה על נסיעה אל המרכז המסחרי הקרוב, דבר שדורש לא פחות משעה, לא כולל הנסיעה עצמה והחיפוש אחר מקום של חניה. כאשר רוצים לרכוש מתנות לגבר או לאישה אונליין לא צריכים לעשות יותר מאשר לתכנן בצורה טובה את הזמן עד למועד שבו רוצים להעניק את המתנה ולהבין היכן יכולים לרכוש את המתנה הכי מתאימה ובמחיר הכי משתלם. רכישה של מתנות אונליין דרך אתר בינלאומי היא בעיה לא קטנה, כאשר לא ממש יודעים מתי הסחורה אמורה להגיע, והאם מה שמקבלים תואם את מה שרואים באתר.

מבחר נהדר בכל אתר

אחד מן הגורמים שמפתים את הרוכשים הישראלים לבצע רכישה אונליין הוא העניין של המבחר שקיים באתרי קניות ענקיים כמו עלי אקספרס ואי ביי ודומיו, אולם, יותר ויותר ספקים בארץ חוברים אל ספקים אחרים ובכך יוצרים את המקום הזה שבו יש היצע מאוד נדיב של מוצרים שיכולים להתאים עבור כל סוג של רכישה, החל ממוצרים עבור הבית ועד למוצרים עבור תחום הסלולר. לא צריכים להרחיק עד לאתרים בינלאומיים, רק צריכים להכיר בצורה יותר טובה את האתר https://www.gadgetshop.co.il למשל אשר קיים כאן.

אפשר להחליף ו/או להחזיר בצורה פשוטה

לא פעם אדם מגלה כי המוצר שהוא קנה הוא כזה שלא ממש מתאים לו בסופו של דבר, ואז הוא מחפש אחר הדרך להחזיר או להחליף את המוצר. במידה ומדובר באתר בינלאומי העניין של ההחלפה לא קיים והעניין של ההחזרה הוא מסורבל ומצריך סבלנות רבה עד אשר המוצר יחזור ליעד ויתקבל ההחזר הכספי גם. עבור אתרי סחר בארץ ניתן תמיד להחזיר בקלות את המוצר או לבצע החלפה במידת האפשר.