חיים בית אסטטי, נעים, נקי ומסודר תהיה ההעדפה הראשונה של מרבים האנשים בעולם. לדלת הכניסה לבית יש השפעה על החלל כולו ולכן חשוב מאוד להקדיש תשומת לב ומחשבה גם על עיצובה, ניראותה ואיכותה. כמו כן, מומלץ מאוד לבדוק באם כדאי להחליף את דלת הכניסה בהנחה והדלת במצב שהמשאבים שתשקיעו בשיקומה לא משתלמים, או בחידושה. תוכלו למצוא כיום שיטות שונות ומגוונות לחידוש דלתות כניסה, בכל אחת מאלו תמצאו חסרונות ויתרונות. כמובן שעדיף שתפנו לייעוץ ראשוני עם איש מקצוע שמכיר ומבין בתחום ויוכל לתת לכם את המידע המדויק שיביא אתכם לתוצאה המושלמת. 

קראו על חידוש צבע לאלומיניום>>>

טכניקות לחידוש דלתות כניסה

בתור התחלה חשוב מאוד שתחפשו חומרים לחידוש דלת הכניסה אשר גם יעניקו לדלת מראה טוב מבחינה ויזואלית, אך חשוב לא פחות שיהיה שימוש בחומרים עמידים שיגנו עליה מפני חבלות שונות, שמש, לחות ועוד. ניתן להשתמש להשתמש בציפוי לדלתות למינציה שהינו פשוט ביותר וזול כיוון שהוא עשוי שכבה אחת בלבד של נייר או פלסטיק. שיטה זו פחות מתאימה לדלתות כניסה כיוון שהיא נחשבת לעמידה פחות. שיטה נוספת, עמידה יותר הינה ביצוע ציפוי של הדלת באמצעות פורמייקה המהווה חומר עבה ועמיד מפני נזקים. ציפוי פורמייקה גם מגיע בגוונים שונים וטקסטורות שונות. ציפוי פורניר נחשב ליוקרתי וניתן להחליפן בקלות במידת הצורך ועוד. 

מומלץ לקריאה נוספת: צביעת אלומיניום בהתזה >>>

מהו ההבדל בין חידוש דלת כניסה לחידוש דלתות פנים?

הדגש שלכם צריך להיות על עמידות החומר  בו תבחרו להשתמש בעת חידוש הדלתות. חומרים שמתאימים לחידוש דלתות כניסה או דלתות חדרי שירותים חייבים להיות עמידים יותר מפני נזקי לחות, חום או שמש מאשר חומרים שמצפים דלתות פנים של שאר חדרי הבית.