כדי להפיק יותר מהמרחב שלכם, מומלץ לשנות מעט את סדר אחסון הבגדים שלכם ואנחנו מתכוונים לארונות הזזה. היתרונות בארונות הזזה של הרדור הן רבות מאוד ובמאמר זה, ננסה לגעת בכמה מהן ולהבין כיצד לעצב באמצעותן את החדר.

הרדור – ארונות הזזה מעוצבים

אחסון טוב, הוא בעצם כל מה שצריך כדי להתמודד עם הבלאגן שיש לנו בבית. לכל אחד יש את הבגדים שלא תמיד הוא יודע מה לעשות איתם והיכן לתלות אותם. המצב הזה, יוצר בלאגן בחדר השינה אבל המזל הוא, שיש איך להתמודד עם זה.

הדרך הטובה ביותר להתמודד עם עומס בגדים מבולגנים בבית, הוא לקנות ארון הזזה של הרדור. ארונות הזזה של הרדור הן הרבה יותר מרווחים והן אלו שיפתרו לכם את בעיית האחרון בחדר השינה.

למה כדאי להשקיע בארון הזזה?

בחירת ארון הבגדים המתאים לחדר השינה שלכם, היא קריטית מסיבות אסתטיות ומעשיות כאחד. אתם חייבים להיות מסוגלים לאחסן את הבגדים, הנעליים ושאר החפצים שלכם כמו שצריך, אבל אתם גם צריכים שהארון שלכם ייראה טוב ולא יתפוס כל כך הרבה מקום בחדר.

בחירה בארון הזזה, היא דרך מצוינת לעמוד בקריטריונים לעיל, כמו גם להוסיף אווירה אלגנטית, חדשנית ומותאמת אישית לעיצוב פנים חדר השינה שלכם. 

חוסך מקום

דלתות הזזה, מציעות את היתרון בכך שיש להן דלתות המחליקות אחת בתוך השנייה, במקום להיפתח לתוך חדר. זה חוסך הרבה מקום, במיוחד בחדרי שינה קטנים יותר. 

ניתן להתקין ארונות עם דלתות הזזה בכל מקום בחדר, אפילו ממש ליד החלון או הדלת. הן גם אופציה בטוחה יותר, שכן הדלתות מתחמקות הצידה כאשר הארון נפתח, במקום להתנדנד החוצה לפנים החדר

.